İsmail Saymaz’dan Afyon’daki o video hakkında flaş yorum: Hayret ettim,  beklemiyordum İsmail Saymaz’dan Afyon’daki o video hakkında flaş yorum: Hayret ettim, beklemiyordum

Hes İlaç Afyonspor’da yaşanan gelişmeleri Meclis’in gündemine taşıyan CHP Afyonkarahisar Milletvekili Burcu Köksal kongrede talip çıkmaz ise kayyım atanacağını belirterek Hes İlaç Afyonspor’un kapanmasını istemediğini belirtti.

Basketbol kapandı futbol da kapanmasın

Milletvekili Köksal, “Güzel memleketim Afyonkarahisar’ın bir takımı var, Hes İlaç Afyonspor. Bugünlerde büyük ekonomik sıkıntılar ile boğuşuyor. Teknik direktör takımla bağını kopardı. 4 yöneticinin daha istifa edeceği konuşuluyor. Kulüp başkanı, kulübü devralmak isteyen varsa gelsin devredeyim diye açıklama yaptı. Lütfen Sayın Bakan Hes İlaç Afyonspor’a destek olun. Gelin birlikte memleketimin bu güzel takımına sahip çıkalım. Kongreye gidilirse eğer ve talip de olmazsa kayyıma gidecek. Biz bunu istemiyoruz. Zaten Belediye Basketbol takımımız kapandı, futbol takımımızı kaybetmek istemiyoruz. Gelin hep birlikte ayakta tutalım.” şeklinde konuştu.

>>Kudret Kuş'un Haberi

Editör: Kudret Kuş