Türkiye 31 Mart seçimlerine kilitlendi. Bu kapsamda kamuoyunda masa başında güven vermeyen pek çok anket yapılıyor. Afyon Postası bu noktada sahanın nabzını tutmak için sayaçlı seçim anketi yapmaya devam ediyor. Şehir merkezinden sonraki sayaçlı seçim anketinin bir sonraki durağı Ambaryolu Caddesi oldu.

Kim Belediye Başkanı Olsun?

Burada halka şu isimler verilerek kimi belediye başkanı olarak görmek istedikleri soruldu.  AK Parti’nin adayı Hüseyin Ceylan Uluçay, CHP’nin adayı Burcu Köksal, MHP’nin adayı Sezer Küçükkurt, İYİ Parti’nin adayı Alper Yağcı ve Dr. Mahmut Koçak…

Kaç Kişi Katıldı?

Sayaçlı yüz yüze seçim anketi Ambaryolu Caddesi’nde yürüyen vatandaşlara rastgele mikrofon uzatılarak yapıldı. 100’den fazla kişiye mikrofon uzatıldı ancak ankete 75 kişi katıldı.  

Afyon’un o ilçesinde emekli, dul ve yetimlere ısınma ücretsiz olacak! Afyon’un o ilçesinde emekli, dul ve yetimlere ısınma ücretsiz olacak!

Dikkat Çeken Sonuç

Ankete katılanların yüzde 36’sı Burcu Köksal, yüzde 22.7’si Hüseyin Ceylan Uluçay, yüzde 20’si kararsız ya da yanıt vermeyen istemeyen, yüzde 13.3’ü Mahmut Koçak, yüzde 8’i ise Sezer Küçükkurt olarak yanıtlarını ortaya koydu. 

Whatsapp Image 2024 02 04 At 00.28.23

Anketi İzlemek İsteyen Buradan İzleyebilir

-Egemen Toprak Çiçek'in Haberi.

Kaynak: -Egemen Toprak Çiçek'in Haberi.