AK Partili Koyuncu açıkladı: Emirdağ'da yeni evlenecek gençlere müjde AK Partili Koyuncu açıkladı: Emirdağ'da yeni evlenecek gençlere müjde

AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Ali Özkaya seçim çalışmalarına Emirdağ ilçesinde devam etti. Emirdağ ilçesinde AK Parti İlçe Başkanı Erkan Karakuş ve Belediye Başkanı Serkan Koyuncu'nun eşlik ettiği Milletvekili Adaçal Kireç Fabrikasında çalışanlarla bir araya gelerek devamında pazar yeri ve diğer esnafları ziyaret etti.

- Serkan Koyuncu ile hizmet anlamında harika işler yapıyor

Emirdağ Belediyesi tarafından yapılan ve yakın zamanda hizmete geçirilecek Amorium Otel ve İş merkezinide ziyaret eden Milletvekili Özkaya, burada yapmış olduğu açıklamasında "Emirdağ Belediyesi Serkan Koyuncu ile hizmet anlamında harika işler yapıyor. Yapılan yatırımların herhangi birisini CHP’li belediyeler rüyalarında bile göremezler. Çünkü onlar heykel siyasetini bilir, AK Parti hizmet siyasetini bilir. Geçtiğimiz günlerde Ekrem İmamoğlu’ndan azar işiten CHP’nin Afyonkarahisar adayı ne demişti, efendim kazanırsak Afyonkarahisar’a heykel müzesi yapacağız. Ne diyelim Allah bu arkadaşlara selamet versin,  bize de Afyonkarahisar’daki 60 belediyenin 60’ınıda eşsiz eserler bırakabilecek güç kuvvet versin”dedi. 

-Emirdağ’da 3’te 3 yapacağız

31 Mart akşamı Emirdağ’daki üç belediyenin 3’ünüde alacaklarından hiç kuşkusu olmadığını belirten Özkaya, yapmış olduğu ziyaretlerde vatandaşların AK Parti adaylarına güvenlerinin tam olduğunu gördüğünü ifade etti. Milletvekili Ali Özkaya Emirdağ'da iftar programı sonrası Davulga Beldesine hareket etti.