Yenilenmiş telefon, tablet ve giyilebilir teknoloji gibi ürünlerin satışını yapacak olan Mobilfon, İstanbul’dan sonra Anadolu’daki ilk mağasını Afyonkarahisar’da Uzun Çarşı’da hizmete açtı.  Zafer Çelik ve Ahmet Cengiz’in işleteceği bu yatırım telefon kullanıcılarına büyük kolaylık sağlayacak.  Mobilfon’un açılışı Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Mustafa Ali Çelikten, Mobilfon Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Lütfü Soylu ve çok sayıda davetlinin katılımı ile gerçekleşti. 

“Türkiye’deki En Büyük Yenileme Merkezi” 

Yapılan açılışın ardından Ömer Lütfü Soylu, Mobilfon’un çalışmalarından ve sunduğu hizmetlerle alakalı Afyon Postası’na konuşarak şunları söyledi:   “Mobilfon Türkiye’de Ticaret Bakanlığı tarafından yetkilendirilmiş lisanslı cep telefonları, tablet, giyilebilir teknoloji gibi cihazların yenilenmesini yapabilen bir şirket. Bu anlamda Türkiye’deki en büyük yenileme merkezlerinden bir tanesi. Turkcell, Türk Telekom, Media Markt, Samsung gibi Türkiye’deki kurumsal şirketlerle entegrasyonlarını tamamlamış bu kurumsal şirketlerle birlikte kullanılan telefonları tekrardan yenileyip bir yıl garantili ve 12 ay taksitli bir şekilde satmaya izin veren bakanlığımızın lisansı ile birlikte bu işe başladık ve hızlı bir şekilde yolumuza devam ediyoruz. 2020 yılından beri faaliyet içerisindeyiz Mobilfon ile. Şu anda bütün online kanallarda, pazar yerlerinde, kendi e-ticaret sitemizde cep telefonlarını toplayıp, yenileyip daha sonra da satışını gerçekleştirebiliyoruz. Aynı zamanda perakendecilik anlamında da çalışmalara başladık. Mobilfon’un hem mağazalarının açılması kapsamında çalışmalar yapıyoruz hem de Mobilfon’un bakanlıktan almış olduğu lisansı yetkili alıcı satıcı olarak da uygulayabilen noktalar için de aynı zamanda lisansımızı işletmeye devam ediyoruz.  

WhatsApp Image 2023-11-07 at 17.58.40

“Anadolu’daki İlk Mağazamız Afyon Şehrimize Nasip Oldu”

Şu an bu Afyon mağazamız şehrin en önemli, en iyi caddelerden bir tanesinde konumlandırılmış durumda. Bunun mimari olarak tasarımları yapıldı. Bu konseptle beraber Anadolu’daki ilk mağazamızı açmış olduk. İstanbul'da açılmış mağazalarımız var. Ama Anadolu’daki ilk mağazamız Afyon şehrimize nasip oldu. Arkasından da şu anda çok ciddi anlamda büyüyerek devam edeceğimiz bir mağazalaşma sürecine giriyoruz.  

“Kredi Kartına 12 Taksitle Yenilenmiş Telefon Alma İmkanı Var” 

Yani Mobilfon Ticaret Bakanlığı tarafından yetkilendirilmiş bir yenileme merkezi. Afyon’daki mağazamızda tüketicilerimizin rahatlıkla gelip alışveriş yapabilecekleri, yani 2. el telefon olarak düşünmeyin bu telefonları. Bu telefonlar her türlü kontrolden, en ince detaylarıyla geçiriliyor. Bir yıl garantili bir şekilde tekrar tüketiciye sunuluyor. Burada tüketiciler şunu düşünebilirler. Sıfır telefon aldığınızda haklarınız neyse yenilenmiş bir telefon aldığınızda da aynı haklara sahipsiniz. Dolayısıyla içiniz rahat bir şekilde bu telefonları alıp kullanabilirsiniz. Üstelik sıfır bir telefona ödeyeceğiniz paradan çok daha cazip koşullarla alabiliyorsunuz. Artı olarak da kredi kartınıza 12 taksit ile de bu cihazlara sahip olabiliyorsunuz. 

WhatsApp Image 2023-11-07 at 18.00.04-2

Üretken yapay zeka, bankacılık sektöründe verimliliği derinden etkiliyor Üretken yapay zeka, bankacılık sektöründe verimliliği derinden etkiliyor

“Teknik Arızaları Burada Giderebilirsiniz” 

Dolayısı ile ülkemiz ve tüketicilerimiz açısından da son derece önemli bir projeyi hayata geçiriyoruz. O yüzden çok mutluyuz. Aynı zamanda Mobilfon Fix diye bir çalışmamız daha var. Orada da sizin tüketici olarak camınız, ekranınız kırılabilir veya pilinizin değişme ihtiyacı olabilir, bu tarz teknik ihtiyaçlar için yine garantili, güvenilir, sertifikalı teknisyenlerin çalıştığı bir ortamda telefonunuzdaki teknik arızaları da ayrıca giderebilirsiniz.  

WhatsApp Image 2023-11-07 at 18.00.04

“Çekmecedeki Telefonlarınızı Çürütmeyin” 

Evde bulundurduğunuz eski telefonunuzu çekmecelerinizde artık çürütmenize gerek yok. Bu telefonlarınızı da rahatlıkla getirip karşılığında nakit para da alabilirsiniz veya yeni bir telefon alırken bu telefonunuzu takas imkanı olduğu için telefonunuzu yine nakit gibi sayarak yeni bir telefona da sahip olabilirsiniz.” dedi. >>Kudret Kuş'un Haberi. 

Editör: Kudret Kuş