15 yılı aşkın süredir Dumlupınar Mahallesi, Süleyman Gönçer Caddesi No 22’de hizmet veren Belen Elektrik firması Afyonkarahisar başta olmak üzere bölge illerde de hizmet vermeye devam ediyor. Firmanın Yetkilisi Şükrü Belen, yaptığı açıklamada bir konut alırken dikkat edilmesi gerekenleri sıraladı. 

SORUNLU TESİSAT BÜYÜK SORUNLAR DOĞURUR

Belen, Elektrik tesisatının bir binanın can damarı olduğunu söyleyerek, “Yeni bir konut alırken sadece depreme dayanıklı olduğuna bakmayın. Aynı zamanda binanın tesisatınıda incelettirin. Çünkü Elektirik tesisatı bir binanın geri dönüşü olmayan can damarıdır. Bu alanda yaşanacak bir aksaklık Allah korusun büyük sıkıntılara yol açabilir. 

SORUNLU TESİSAT EVDE YANGIN ÇIKARABİLİR

Düzgün döşenmeyen elektrik tesisatı dairede yangın çıkmasına neden olabilir. Bunun yanında dairedeki elektronik aletlerede ciddi zararlar verebilir. Bütün bunlara mal vermemek için işin ehli biriyle aldığınız konutun tesisatını mutlaka kontrol ettirin. 

BİZE ULAŞIN

Belen, her türlü Elektrik tesisat arıza ve aydınlatma hizmeti noktasında kendilerine ulaşılabileceğini söyleyerek, “Uzun yıllar edindiğimiz tecrübe ve birikimle Afyonkarahisar’da hizmet veriyoruz. Bize 0541 785 78 39 nolu numaralardan ulaşabilirsiniz.  Her türlü aydınlatma, tesisat arızalarında hizmet verebiliriz” dedi