Afyonkarahisar’da hizmet veren Motto Motors adlı işletme Youtube üzerinden 15 güne bir yol videoları yayınlamaya başladı.  Profesyönel çekimlerle üretilen yol videolarında her hafta farklı bir araç tanıtılırken yine araçlara yapılan şeffaf boya koyuma uygulamaları hakkında bilgiler veriliyor. 

-Egzoz sesini duyanlar araçtan gözlerini alamadı

Serhan Aslan ve Recep Mihrioğlu tarafından hazırlanıp sunulan, Çağrı Selek tarafından çekimleri yapılan videolar büyük ilgi görüyor. Geçtiğimiz günlerde yayınlanan Godzilla lakaplı 700 beygirlik Nissan GTR R35 ile yola çıkan Aslan ve Mihrioğlu ikilisi, aracı test etti. Afyon-İzmir yolu üzerinde kullanılmayan bir yol ağında test edilen aracın egzozundan çıkan ses çok dikkat çekti. Aracın hız yaptığı anlar ve çıkardığı sesleri duyanlar gözlerini araç üzerinden alamadı. 

- İnanılmaz bir hassasiyeti var

Videoda araçla ilgili şu sözler dikkat çekti: “6 silindirli bir araç. Normalde 530 beygir olan bu araçta bir yazılım yüklü. Bu yazılımdan dolayı şu an 700 beygir. İnanılmaz bir hassasiyeti var. Japonlar bu işi çözmüş. Korkunç bir ses var. Konuşurken zorlanıyoruz” 

-Kamera Arkası Görüntüler Beğeni Topladı

Videoların bitiminde ise kamera arkası görüntüler yer aldı. Bu görüntülerde büyük beğeni topladı. 

AK Partili Özkaya'dan CHP'ye gönderme: Milletimiz, kurdukları kirli ittifakı sandığa gömecek AK Partili Özkaya'dan CHP'ye gönderme: Milletimiz, kurdukları kirli ittifakı sandığa gömecek

İşte Godzilla lakaplı 700 beygirlik Nissan GTR R35 ile çekilen Yol Videosu…

Kaynak: -Egemen Toprak Çiçek'in Haberi