Türkiye’nin ilk çocuk oda operası olan ‘Adel Çocuk Oda Operası’  ‘Renkli Sesler’ ile Afyonkarahisar’da 20 Şubat 2024 Pazartesi günü sahne alacak. Yoğun ilgiden gündüz saatleri tamamen dolan operada akşam 19.00  için sınırlı sayıda yer kaldığı bildirildi. Hattat Ahmet Karahisari'de gerçekleşecek temsil için 05547627047   nolu telefondan bilgi alınabileceği duyuruldu. 

Afyon'da bu tiyatro oyunu büyük beğeni topladı Afyon'da bu tiyatro oyunu büyük beğeni topladı

-Minik izleyicilerin karşısına çıkacak

Ankara Devlet Opera ve Balesi solist sanatçısı Arda Doğan tarafından kurulan Adel Çocuk Oda Operası, ‘Renkli Sesler Çocuk Operası’ ile Afyonkarahisar’da minik izleyicilerin karşısına çıkacak.  
Renkli Sesler çocuk operasını Avrupa Müzik Akademisi Beethoven ödüllü Besteci ve Ankara Devlet Opera Balesi’nin yirminin üzerinde başrol ile yıllardır seyirci karşısına çıkan solist sanatçısı Arda Doğan hem besteledi hem de librettosunu yazdı. Renkli Sesler çocuk operası, herkesin tek düze bir ses tonu ile konuştuğu ve bu nedenle de kimsenin duygularını özgürce ifade edemediği ve bundan dolayı da herkesin çok sıkıldığı bir krallıkta geçiyor. 

Whatsapp Image 2024 02 07 At 11.05.46

-Başak Nakilcioğlu'nun Haberi.

Kaynak: -Başak Nakilcioğlu'nun Haberi.