Burcu Köksal duyurdu: O ürünler Ankara'dan temin edilip maliyetine satışa sunulacak Burcu Köksal duyurdu: O ürünler Ankara'dan temin edilip maliyetine satışa sunulacak

Devir teslim törenine; AKÜ Rektörü Prof. Dr. Mehmet Karakaş, GSF Dekan Yardımcıları Dr. Öğretim Üyesi Fevzi Nuri Kara, Dr. Öğretim Üyesi Sena Coşkun ile birlikte Bölüm Başkanları ve idari personel katıldı.

Whatsapp Image 2024 05 02 At 14.46.47

- "Önemli olan bir tuğla daha koyabilmek"

Devir teslim töreninde konuşan Rektör Prof. Dr. Mehmet Karakaş, bu tür nöbet değişimlerini bir gelenek haline getirdiklerini belirterek, “Üniversitemizde uzun süredir devir teslim törenleri gerçekleştiriyoruz. Şimdiye kadar hizmet eden arkadaşlarımıza teşekkür ediyoruz. Yeni atanan arkadaşlarımıza hayırlı olsun dileklerinde bulunuyoruz. Bu anlamda Selçuk hocam da uzun süredir fakülteye emek verdi, üniversitenin farklı komisyonlarında, değişik birimlerinde görevler yaptı. Bundan sonra da yapmaya devam edecek. Bana sorarsanız en güzel hizmet hocalık, yani bu makamlar gelip geçici yerler, nöbet yerleri. Bu nöbeti tuttu bundan sonra Ebru hoca tutacak. Önemli olan bir tuğla daha koyabilmek. Selçuk hocaya şimdiye kadar yapmış olduğu hizmetlerinden dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

Whatsapp Image 2024 05 02 At 14.46.48

- "Bu bir bayrak yarışı"

Güzel Sanatlar Fakültesinin oturmuş bir çalışma düzenine sahip, işlerini düzenli şekilde yürüten, önemli sıkıntıları olmayan bir fakülte olduğuna dikkat çeken Karakaş, “Fakültemiz mekanizmaları bundan sonra daha da güçlü bir şekilde çalışmaya devam edecek. Bu vesileyle de Ebru hocama hayırlı olsun diyorum. Bu bir bayrak yarışı, aynı zamanda da bir sorumluluk paylaşımı, bundan sonra sorumluluk Ebru hocamdadır. Bu sorumluluğu da en iyi şekilde yerine getireceğine inanıyoruz. Bundan sonraki dönemde kendisine başarılar diliyoruz” diye konuştu.

Whatsapp Image 2024 05 02 At 14.46.47 (1)

Tören, çiçek ve plaket takdiminin ardından sona erdi.

>>Kudret Kuş'un Haberi