Afyonkarahisar’ın Sandıklı İlçesi Belediye Başkanı Mustafa Çöl, ilginç bir kampanya başlattı. Çöl, kendisine ait sosyal medya hesabını takip eden 10 kişiye 5 kilo patates göndereceğini duyurdu.

Sandıklı’nın AK Partili Belediye Başkanı Mustafa Çöl, sosyal medyada “fenomen” gibi hareket etmeye devam ediyor. Başkan Çöl, daha önce kendisinin şahsi hesaplarını takip edenlere 5 yıldızlı termal otelde tatil vaat etmişti. Başkan Çöl, şimdide yine kendisine ait sosyal medya hesaplarını takip edenlere 5 kiloluluk patates göndereceğini duyurdu. Çöl, patates kazanmak isteyenler için 3 şart koştu. Bu şartların başında kendi hesabını takip etmeleri yer aldı. Diğer şartlar arasında ise söz konusu kampanyaya katılmak isteyenlerin yorum kısmına bir arkadaşlarını etiketlemeleri ve çekiliş paylaşımını kendi profillerinde paylaşmaları istendi.

Haydi Afyon: Reklam gelirimizi sizin seçeceğiniz dernek ya da vakıflara bağışlıyoruz! Haydi Afyon: Reklam gelirimizi sizin seçeceğiniz dernek ya da vakıflara bağışlıyoruz!

Çekilişte 10 kişinin Sandıklı patatesi kazanacağı, sonuçların ise 21 Temmuz günü saat 19.30’da açıklanacağı vurgulandı. >>Afyon Postası’nın Özel Haberi.