Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak’ın oğlu İlyastekin Taytak, Merve Akkılıç ile evlendi. Çiftin nikah şahitleri ise MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ile Afyonkarahisar Valisi Doç. Dr. Kübra Güran Yiğitbaşı oldu.

MHP’li Mehmet Taytak’ın oğlu İlyastekin Taytak, Merve Akkılıç ile hayatını birleştirdi.

Çiftin nikah merasimine siraset ve bürokrat dünyasının önde gelen isimleri katıldı.

AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Veysel Eroğlu ve Belediye Başkanı Mehmet Zeybek'te nikah merasimine katılan isimlerdendi. 

Afyonlu gazi hayatını kaybetti: 1996 yılında Kuzey Irak’ta gazi olmuştu! Afyonlu gazi hayatını kaybetti: 1996 yılında Kuzey Irak’ta gazi olmuştu!

Taytak ve Akkılıç ailelelerinin yer aldığı nikah merasiminde çiftin nikah şahitleride dikkat çekti.

Afyonkarahisar Valisi Kübra Güran Yiğitbaşı ile MHP Lideri Devlet Bahçeli çiftin nihak şahitleriydi. Yiğitbaşı ve Bahçeli’nin yan yana oturduğu objektiflere yansıdı.

Valilikten konuyla ilgili paylaşın fotoğraflarla şu not yer aldı: “Valimiz Doç. Dr. Kübra Güran Yiğitbaşı, Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak'ın oğlu İlyastekin Taytak ile Merve Akkılıç çiftinin nikah törenine katılarak MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ile birlikte nikah şahitliği yaptı” >>Afyon Postası'nın Haberi.