Bu konuyla ilgili Afyon Postası’na açıklamalarda bulunan Yönetmen Hasan H. Elmas, “Bu sene enterasan bir şey oldu. Biz her zaman tüm seansları satışa açardık insanlar istedikleri tarihte bilet alırdı. Lakin gördük ki bileti ileri tarihe alanların bir kısmı gelmeyebiliyor. Ama unutujlarından ama bir ay sonrasını planlayamamaktan. O yüzden sadece 3 seansın biletlerini satışa çıkardık. 4. Seansa bilet alınamaz oldu”

G Hn H F F F Xw A Ae82B

Saat 10’da biletleri satışa sunuyoruz, 20 dakikada tükeniyor

Elmas, 20 dakika gibi bir sürede tüm biletlerin tükendiğini buna hayret ettiklerini kaydederek, “Oyunu oynadığımızın ertesi günü saat 10’da bir seansın biletlerini daha satışa çıkarıyoruz. 300 kişilik salonumuz var. İlginç olan şu ki satışa çıktıktan 20 dakika sonra tüm biletlerimiz tükeniyor. Sadece benim değil büyün oyuncu arkadaşlarımın telefonunda onlarca bilet için gelen mesajlarla dolu” dedi.

G Hn H F F F Xs A Ap U9L

Afyon Belediye Tiyatrosu Anadolu’da tanınan bir tiyatro

Afyonkarahisar Belediyesi Tiyatrosunun Anadolu’da tanınan bir tiyatro olduğuna dikkat çeken Elmas, “Anadolu’nun hiç bir yerinde bu kadar kapalı gişe oynayan bir tiyatro duymadım. Bu inanılmaz bir talep. Afyon Belediye Tiyatrosu tüm Anadolu’da tanınan bir tiyatro çok şükür” dedi.

İzmir Devlet Opera ve Balesi, "La Boheme" operasını sahneleyecek İzmir Devlet Opera ve Balesi, "La Boheme" operasını sahneleyecek

G Hn H F F G X I A A5D3 C