17 Nisan’da ziyaretçilerine kapılarını aralayan Afyonkarahisar Tarım, Hayvancılık ve Gıda Fuarı katılımcıların yoğun ilgisi ile devam ediyor.

Fuar Koordinatörü Mehmet Abdioğulları katılımın yüksek olduğunu ifade ederek “Çiftçinin, tarımcının ve hayvancının düğün yeri” ifadelerini kullandı.

Afyon yeni bir fuarı hak ediyor

Abdioğulları konuşmasının devamında; Allah rahmetini eksik etmedi, yağmura rağmen katılımcılar mutlu. Artık Afyonkarahisar yeni bir fuar alanını hak ediyor. Sağ olsun Belediye Başkanımız da bu anlamda söz verdi. Verimli ve bereketli bir fuar oluyor. İnşallah bu yaz ziraatcimiz için hayvancımız için tarım için güzel geçeceğini düşünüyorum. Bu anlamda bize destek veren kurum ve kuruluşlara minnettarım. Biraz önce fırtına vardı, belediye ekipleri buradaydı. Alanı temizlediler, yardımcı oldular. Valilik deseniz emniyet olarak teyakkuz halinde.

Whatsapp Image 2024 04 20 At 19.44.07

Buradaki son ziyaretçi, son katılımcı evine gidene kadar biz buradayız. Afyon’a lazımmış böyle bir fuar.

Cumhurbaşkanı Erdoğan açıkladı: Türkiye'de İran için 1 günlük milli yas Cumhurbaşkanı Erdoğan açıkladı: Türkiye'de İran için 1 günlük milli yas

En çok katılım buralardan

Konya’dan, Manisa’dan, Aydın’dan, Antalya’dan, İstanbul’dan, Manisa’dan, Kütahya’dan ve Denizli’den var katılımcılar. Bölgeye hakimiz çok şükür. Bu anlamda da şanslı olduğumuzu düşünüyorum.

Whatsapp Image 2024 04 20 At 19.44.07 (1)

Her yıl tekrarı olacak

Fuarlar gelenekseldir zaten, her yıl tekrarı olur. Türkiye’de isim yapmış bir fuar. Dün akşam Konya’dan iki üç kişi aradı yer istediler. Yok dememize rağmen çıkıp geldiler yine de misafir ediyoruz

Fuara katılan katılımcılar ve ziyaretçiler, yağmur ve fırtınaya karşı fuarın çok güzel geçtiğini söyledi.

Fuar 21 Nisan’a kadar ziyaret edilebilecek. 

>>Egemen Toprak Çiçek'in Haberi