Global Ports Holding 20. yaşını Seatrade Cruise Global 2024'te kutladı Global Ports Holding 20. yaşını Seatrade Cruise Global 2024'te kutladı

Bankadan yapılan açıklamaya göre, arazi, traktör ve tarımsal ekipman alımıyla akıllı tarım teknolojileri, modern sulama ekipmanları ve güneş enerjisi santrali (GES) yatırımları gibi tarımsal üretime yönelik harcamaları için kampanyadan yararlanan çiftçiler, kredi geri ödemelerini yılda bir hasat döneminde yapabiliyor.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Şekerbank Bireysel, İşletme ve Tarım Bankacılığı Genel Müdür Yardımcısı Tuğbay Kumoğlu, bankanın varoluş nedeninin tarımsal üretimi ve çiftçiyi desteklemek olduğunu belirterek, "Çiftçilerimizin yatırım harcamalarını, sunduğumuz uzun vadeli finansmanla destekleyerek tarımsal üretimin devamlılığına katkı sağlıyoruz. Kuruluşumuzdan bugüne tarımsal üretimi ve kırsal kalkınmayı destekleyen bir banka olarak tarım sektörünü ileriye taşımak için sunduğumuz imkanları geliştirmeye devam edeceğiz." ifadelerini kullandı.