Yerel seçim çalışmalarına devam eden Saadet Partisi Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Beytullah Karataş, ‘’Temiz Afyonkarahisar’’ projesini açıkladı. Okulların ve camilerin temizlik personeli ve malzeme ihtiyaçlarını belediye olarak karşılayacaklarını aynı zamanda bu mekanların temizliği için hijyen timleri de kuracaklarını dile getiren Karataş; ‘’Bizler göreve geldiğimizde ibadethanelerimizin ve okullarımızın temizliğini tamamen belediyemiz üstlenmiş olacak. Sınırlarımız içinde yer alan bütün camilerin ve okulların temizliği bizim için önem arz etmektedir. Biliyorsunuz İslam, temizlik dinidir. Temizlik İmandandır düsturuna uygun olacak şekilde camilerimizi ve okullarımızı temizlemek niyetindeyiz. Bunun için de Hijyen Timlerikurarak çalışmaları başlatacağız. Bu ekiplerin endüstriyel anlamda tüm temizlik donanımları mevcut olacak. Camilerin ve okulların rutin aralıklarla iç ve dış mekanını temizleyecek ekipmanlar araçlar temin edilecek’’ dedi.

Afyonkarahisar Belediye Meclisi’nde flaş seçim: Meclis Başkanvekilleri, Katip Üyeler, Encümen Üyeleri… Afyonkarahisar Belediye Meclisi’nde flaş seçim: Meclis Başkanvekilleri, Katip Üyeler, Encümen Üyeleri…

Whatsapp Image 2024 03 14 At 15.41.44

AYDA BİR KEZ TÜM OKUL VE CAMİLER TEMİZLENECEK

Kurulan ekiplerin hem iç mekan hem de dış mekanın temizliğinde görev alacağını aktaran Karataş; ‘’Proje içeriğinde planlama dahilinde okulların ve camilerimizin her birinin ayda en az bir kere temizlenmesini hedefliyoruz. Okul ve cami temizleme hijyen timi, profesyonel kişilerden oluşacak. Bu yüzden aldıkları eğitim gereği yapacakları işin bilinciyle çalışacaklar’’ dedi.

Whatsapp Image 2024 03 14 At 15.41.45 (1)