Saadet Partisi Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Beytullah Karataş, Mecidiye Mahallesi’nde esnaf ve vatandaşlar ile bir araya geldi. Vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği buluşmada Beytullah Karataş, projeleri ve yönetim vizyonlarını anlattı. Afyonkarahisar adaylarının projeleri ile ilgili kısa bir değerlendirmede de bulunan Karataş, “Vaatleri incelediğimiz zaman karşımıza popülist ve her soruna hakim bir anlayış çıkıyor. Ancak derinlemesine bakılırsa sadece sonuçlar ile ilgilenen, nedenleri görmezden gelen pansuman projelerden öteye geçilmiyor. Afyonkarahisarımızın sorunları yavaş yavaş adımlarla, içi boş tecrübe lafları ile çözülmez. Biz kibrin, torpilin olmadığı bir yönetim vaat ediyoruz. Afyonkarahisar’ın yeni bir soluğa ihtiyacı var. Yani Saadet Partisi’ne ihtiyacı var” dedi.

Whatsapp Image 2024 03 04 At 10.23.54 (1)

Afyon İl Genel Meclisi Başkanı kim olacak: AK Parti İl Başkanı açıkladı Afyon İl Genel Meclisi Başkanı kim olacak: AK Parti İl Başkanı açıkladı

ALIN TERİ İLE KAZANANLARIN YANINDA OLACAĞIZ

Karataş konuşmasına şöyle devam etti; Bugün yaptığımız saha çalışmalarımızda “Yaşanabilir Afyonkarahisar” idealinin tohumlarını atıyoruz. Bizler, vatandaşlarımızı kandırmanın değil onları huzura, adalete ve gerçekten kalkınmaya ulaştırmanın derdinde olacağız. İtibardan tasarruf olmaz diyerek gösteriş ve şatafatla övünenlerin değil, bugün halk ekmek büfelerinde kuyruğa girenlerin, hizmet götürülmeyen kenar mahalle sakinlerinin, hakkı yenen belediye personellerinin, hakkaniyetli bir kentsel dönüşüm bekleyenlerin, trafikte günü heba edilenlerin, sefalete mahkum edilenlerin mücadelesini vereceğiz. Karanlık odalarda ihale paylaşanların değil, alın teri ile kazanıp ekmeğini paylaşanların yanında olacak ve mücadelesini vereceğiz.

Whatsapp Image 2024 03 04 At 10.23.55

ŞEHRİMİZİN GELECEĞİNİ DE İNŞA ETMEKLE MESULÜZ

Milli Görüş Belediyeciliği’ni Afyonkarahisar’a kazandırmakta kararlı olduklarını aktaran Karataş, ‘’Biz seçim projelerimize büyük mega proje olarak nitelendirmiyoruz. Saadet Partisi Belediye Başkan Adayı’nın her projesi zaten büyüktür. Bizim projelerimizde; Güçlü, Müreffeh, Üreten, Özgür ve Öncü bir Afyonkarahisar var. Bunun yanında vatandaşlarımız ve şehrimiz içinbizlere dışardan teklif edilecek her projeye, atılan her adıma, düşünceye açığız ve bu teklifleri yine teraziye koyacak, şayet şehrimizin halkımızın lehine ise kimden geldiğine bakmaksızıngerçekleşmesi için destek vereceğiz. Çünkü biz şehrimizin sadece bugününü kurtarmakla değil, geleceğini de inşa etmekle mesul olduğumuzu biliyoruz.’’ dedi.