Bugünkü mesleklerle ilgili flaş açıklama: Birçoğu 25 yıl sonra yok olacak! Bugünkü mesleklerle ilgili flaş açıklama: Birçoğu 25 yıl sonra yok olacak!

Milletvekili Özkaya, Vali Kübra Güran Yiğitbaşı, Milletvekili İbrahim Yurdunuseven, AK Parti İl Başkanı Hüseyin Ceylan Uluçay ile birlikte Sülümenli Beldesi’nde devam eden yol yapım çalışmalarını yerinde inceledi. Milletvekili Özkaya burada şu açıklamayı yaptı; 
 

“İl Özel İdare rekor kırıyor” 

“Hamdolsun ilimizde ve ilçelerimizde doğalgaz çalışmaları, yol yapım çalışmaları ve diğer çalışmalarımız son hızla devam etmektedir. Sıcak asfalt serme konusunda rekorlar kıran İl Özel İdaremize ve Belediyelerimize buralarda görev yapan kardeşlerimize teşekkür ediyorum.” 

“Vatandaşlarımız yaparsa sizler yaparsınız vekilim diyor” 

“Ülkemiz terminolojisine AK Belediyecilik kavramını kazandıran partimiz, Afyondaki Belediye Başkanlarımızla birlikte dur durak bilmeden çalışmaktadırlar. İllaki birtakım aksaklıklar veya gecikmeler olabilmektedir. Ancak vatandaşlarımızla yaptığımız görüşmelerde görüyoruz ki hemşerilerimiz bu durumların gayet farkında ve “Yaparsa AK Parti Yapar, yaparsa sizler yaparsınız Sayın Vekilim” diyerek partimize teveccüh göstermektedirler.” 

“AK Parti Afyonkarahisar’da yeni rekorlara imza atacak” 

“Milletvekillerimizle, Teşkilatımızla, Belediye Başkanlarımızla sürekli olarak sahada olan gayret gösteren bir ekibimiz var. İnşallah önümüzdeki yerel seçimlerde de Afyonkarahisar’da AK Parti yeni rekorlara imza atacak” dedi. 
Vahdet Sitesi Camiinde Cuma namazı akabinde yine vatandaşla bir araya gelen Milletvekili Özkaya, buradan İhsaniye ve Dinar ilçelerinde çalışmalarına ve ziyaretlerine devam etti.

>>Kudret Kuş'un Haberi