Afyonkarahisar Belediye Meclisi’nde flaş seçim: Meclis Başkanvekilleri, Katip Üyeler, Encümen Üyeleri… Afyonkarahisar Belediye Meclisi’nde flaş seçim: Meclis Başkanvekilleri, Katip Üyeler, Encümen Üyeleri…

31 Mart tarihinde yapılacak olan yerel seçimlere sayılı günler kala Milliyetçi Hareket Partisi Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, İl Başkanı Ahmet Kahveci ve Belediyelerden Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Doğan Şimşek ilçe, belde ve köy ziyaretlerini aralıksız sürdürüyor. MHP heyeti seçim çalışması boyunca il genelinde sıkmadık el, çalmadık kapı bırakmadı. Milletvekili Taytak ve Başkan Kahveci, Dinar İlçesine bağlı Haydarlı ve Tatarlı Kasabalarını ziyaret ederek, vatandaşlarla buluştu. Miting havasında geçen seçim ziyaretlerinde yüzlerce vatandaş araçlarıyla konvoylar eşliğinde Taytak’ı coşkulu bir şekilde karşıladı. 

TAYTAK, “BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARIMIZIN YANINDA DURACAĞIZ”

Haydarlı ve Tatarlı’da coşkulu kalabalığa hitap eden Milletvekili Taytak, “Bu mübarek günde rahmetin, bereketin, mağfiretin ve sonunda da cehennem ateşinden kurtulduğumuz mübarek günlerde cenabı Allah yolumuzu açsın, bahtımızı açsın belediye başkan adaylarımızı 31 Mart akşamında belediye başkanı olarak sizlere hizmet etmelerini nasip eylesin. Haydarlı ve Tatarlı’ya ikinci gelişimiz. Belediye başkan adaylarımızın sizlere bu meydanlarda vermiş oldukları sözlerinin arkasındayız. Yalana, dolana ihtiyaç yok. Milliyetçi Hareket Partisi’nin böyle bir adeti de yok. Bakarız demeyiz, yaparız. Hatta daha fazlasını yaparız. Bugüne kadar binlerce Şehidimizle, Gazimizle, mağdurumuzla bugünlere geldik. Ancak ne eğildik ne büküldük. Dimdik yürüdük, dimdik durduk. Ancak ben ülkücüyüm diyen, ben Milliyetçi Hareket Partiliyim diyen herkese düşen görev şudur ki, ilçemizi, beldemizin tercih ettiği, il teşkilatımızın evet dediği, Genel Başkanımızın da hayırlı olsun dediği, belediye başkan adaylarımızın yanında duracağız. Canla başla çalışacağız. Liderimiz başımızda, sayın Cumhurbaşkanımızın arkasında dağ gibi duruyor. Neden duruyor? Vatan için, bayrak için, devlet için bizler için duruyor. Bizlerde Sayın Genel Başkanımızın yolunun yolcusu olarak, bu yönetim şekli bir uçaksa, uçağın bir kanadı Milliyetçi Hareket Partisi, diğer kanadı AK Parti diyoruz. Bizlerde belediye başkan adaylarımıza ne hizmet gerekiyorsa, yapmaya hazırız” dedi.

Milletvekili Taytak’a Miting Gibi Karşılama (3)

KAHVECİ, “SÖZLERİN TAKİPÇİSİ OLACAĞIZ”

Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Ahmet Kahveci, “31 Mart tarihinde yapılacak olan seçimlere az bir süre kaldı. Seçim çalışmaları çerçevesinde tüm ilçe ve beldelerimizi ziyaret ettik. Haydarlı ve Tatarlı’ya da ikinci gelişimiz. Buradaki coşku bizleri oldukça memnun etti. Belediye başkan adaylarımız bu meydanlarda ayağı yere basan sözler verdiler. Önce belde başkanımız, üzerinde ilçe başkanımız ve yönetimiz, daha sonra il teşkilatı ve il başkanı olarak ben varım. Belediye başkan adaylarımızın meydanlarda sizlere vermiş oldukları sözleri, sizlerden önce ben kendim not ettim. Belediye başkan adaylarımız vermiş oldukları sözleri yerine getirmezse, sizden önce teşkilat olarak hesabını ben sorarım” diye konuştu.

Milletvekili Taytak’a Miting Gibi Karşılama (6)