EMEKLİ AÇ KALMIŞ İKTİDARIN UMURUNDA DEĞİL

Milletvekili Olgun; “Gündeme gelen yüzde 37.75'lik zam oranı, ak Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın lütuflarıyla 5 puan artırıldı. Yani dağ fare doğurdu. Bu durum emeklilerimizde büyük bir hayal kırıklığı yaratmıştır. Emeklilersadaka istemedi, lütuf istemedi, yıllarca çalışarak topluma hizmet etmiş bireyler olarak, hak ettikleri değeri görmeyi ve yaşamlarını sürdürebilmeleri için gerekli olan maddi kaynaklara erişebilmeyi talep ettiler. Ama emekliler aç kalmış iktidarın hiç umurunda değil” diye konuştu.

EMEKLİNİN KARŞISINA NASIL ÇIKACAKSINIZ?

Milletvekili Olgun; “Hakikaten çok merak ediyorum. Açlığa mahkûm ettiğinin bu emeklinin karşısına nasıl çıkacaksınız ve nasıl oy isteyeceksiniz?” dedi.

MHP'li Küçükkurt: Vatandaş odaklı projelerimizle sorunları çözeceğiz MHP'li Küçükkurt: Vatandaş odaklı projelerimizle sorunları çözeceğiz

Afyonkarahisar Milletvekili Hakan Şeref Olgun, “Bu iktidarın bir tek duaları kabul oldu. Allah’ım bizi utandırma diye yaptıkları dua kabul oldu. Allah bunların utanma duygusunu aldı artık hiçbir şeyden utanmıyorlar. Milletin sinir uçlarıyla oynamaya devam ediyorlar. Emekliyi enflasyona ezdirmeyeceğiz diyenler emekliyi kendileri eziyor” diye konuştu.

EMEKLİLERE ÇAĞRI; CEVABINI SANDIKTA VERİN

Emeklilere de çağrıda bulunan Milletvekili Hakan Şeref Olgun, “Tüm emekli kardeşlerime sesleniyorum. Sizi yok sayan, sizi açlığa mahkûm eden, kendileri sefada iken sizleri cefaya gark eden bu iktidara 31 Mart Mahalli Seçimlerde iyi bir ders verin” dedi. >>Kudret Kuş'un Haberi

Editör: Kudret Kuş