İYİ Parti Afyonkarahisar’da “Büyük Teşkilat Buluşması” adı altında bir toplantı düzenledi. Bu toplantıya 18 ilçe teşkilatının yanı sıra İYİ Parti Grup Başkanvekili Müsavat Dervişoğlu, Bursa Milletvekili Hasan Toktaş, Afyonkarahisar Milletvekili Hakan Şeref Olgun ve Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Selçuk Kılıçaslan katıldı. 

Toplantıda ilk konuşmayı İl Başkanı Muhammet Mısırlıoğlu yaptı. Mısırlıoğlu özetle şunları söyledi: 

Yeniden Refah Partisi Afyon’da 5 adayını açıkladı Yeniden Refah Partisi Afyon’da 5 adayını açıkladı

Sanki Ailemizden, Baba Ocağından Ayrılıyor Gibiydik…

Türk Milleti’nin yeni bir hikayeye ihtiyacını düşünerek o günlerde bir yola çıktık. Afyon’da 350 kişi bağlı bulunduğumuz partiden istifa ederek İYİ Parti’yi kurmak için yola çıktık. Kolay değildi. Sanki ailemizden ayrılıyorduk. Sanki baba ocağımızdan ayrılıyorduk. 

1 Milletvekili Çıkarma Başarısı Gösterdik

O günden bugüne bu hareketi Afyon’da var etmek için mücadele ediyoruz. 3 seçim geçirdik. Burada 1 milletvekili çıkarma başarısını gösterdik. Partimiz Afyon’da Türkiye ortalamasının üzerinde oy almıştır.  

2019’da AK Parti’nin Kalelerini Aldık

2019 yerel seçimlerinde Türkiye’de yenilmez denilen kalelerin yenileceğini ana muhalefet partisinin iş birliği anlayışı ile AK Parti’nin elinden aldık. 

Kol Kola Yürüdüklerimiz Bize Saldırıyor

Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde 85 Milyon feda edildi. Bunun sorumlusu İYİ Parti değildir. Biz söz konusu vatansa gerisi teferruat diyen bir anlayıştan geliyoruz. Şimdi İYİ Parti müstakil bir şekilde kendi adayları yola çıkacağını açıkladıktan sonra dün kol kola yürüdüklerimiz bize saldırıyor, böyle bir şey ne görüldü ne duyuldu. Bunun adı vefasızlıktır. 

Afyon’da 60 Seçim Bölgesinde 60 Aday…

Afyonkarahisar’da 60 seçim bölgesinde 60 aday ile yarışacağız. İl Genel meclislerinde belediye meclis üyelerinde de başa baş savaşacağız. Afyon’da ortalamanın üzerinde bir belediye kazanacağız. 

Toplantı devam ediyor… Nail Azbay, toplantıyı takip ediyor...