MHP’li Küçükkurt: Afyon’da yeni istihdam sahaları oluşturacağız MHP’li Küçükkurt: Afyon’da yeni istihdam sahaları oluşturacağız

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısı ile MHP Afyonkarahisar İl Teşkilatı basın çalışanları ile buluştu. Burada Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Sezer Küçükkurt, MHP’li Mehmet Taytak’a özel teşekkür etti. Küçükkurt’un sözleri şöyle: 

-TOKİ projesini iktidardan önce sahiplendi

“Afyon Gazeteciler Cemiyeti olarak bugün bizlerin bir araya gelmesine vesile olduğunuz için sizlere teşekkür ediyoruz. Sayın Milletvekilimiz (Mehmet Taytak) her zaman basın camiamızın sorunlarına sahip çıktı. Arkadaşlarımızın kendi dertleri ile dertlenen bir anlayış ile yaklaştı. Bu vesile ile bir kez daha sizlere teşekkür ediyoruz. Arkadaşlarımızın en büyük dertlerinden olan TOKİ konusu var. Bilenler var ama bilmeyenler için söyleyelim, iktidar partisinden önce sayın milletvekilimiz konuyu sahiplendi. Birkaç arkadaşımızla kendisine projeyi aktardığımızda ilk harekete geçen Sayın milletvekilimiz olmuştu. Haklarını yemeyelim. Sonrasında sayın valimiz ve AK Partili vekillerimizde sahiplendiler. Ama şansızlığımız şu… Deprem afeti yaşadık. Ondan dolayı proje gecikti. Sayın vekilimiz bu konunun takibi için sözünü tekrarladı. Biz camiamıza destekleriniz için teşekkür ediyor, MHP teşkilatına da şükranlarımızı sunuyoruz”

Kaynak: -Kudret Kuş’un Haberi.