Afyon'da hekimlerden Filistin için 'Sessiz Yürüyüş' Afyon'da hekimlerden Filistin için 'Sessiz Yürüyüş'

Afyon Gazeteciler Cemiyeti yöneticileri tarafından ağırlanan CİB Afyonkarahisar Bölge Müdürü Uğur Ülgen kendisinin de basın camiasının içerisinden gelen birisi olarak Afyonkarahisar basın camiasına katkı sunmaktan büyük mutluluk duyacağını söyledi.

"Kurum olarak basın mensuplarına katkı sunacağız"

Afyonkarahisar Valisi Doç. Dr. Kübra Güran Yiğitbaşı başta olmak üzere ilimizdeki kamu yöneticilerinin basın camiası için gereken her türlü katkıyı sağlamaya çalıştığını belirten CİB Bölge Müdürü Uğur Ülgen, “Biz de kurum olarak Afyonkarahisar ve bölgemizdeki basın mensuplarına mesleki anlamda katkı sunmaya çalışacağız. Bu amaçla Afyon Gazeteciler Cemiyetimiz ile neler yapabileceğimizi değerlendireceğiz” dedi.

"Başkanlığımız ile ortak çalışma yapacağımızdan eminiz"

AGC Başkanı Sezer Küçükkurt, İletişim Başkanlığı’nın basın camiası açısından ayrı bir önemi olduğunu belirterek, “Önümüzdeki günlerde Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığımız ile iş birliği içerisinde mesleki çalışmalar yapabileceğimizden eminiz” dedi.
Ziyarette CİB Bölge Müdürlüğü çalışanları da hazır bulundu. CİB Bölge Müdürü Uğur Ülgen, CİB yayınlarından oluşan bir kitap setini AGC’ye hediye etti. >>Egemen Toprak Çiçek'in Haberi