Emirdağ’da bugün CHP’nin aday tanıtım töreni vardı. Bu törende konuşan CHP İl Başkanı Faruk Duha Erhan şunları söyledi: 

Emirdağ Belediye Başkanı Koyuncu: Emirdağ'ımızı hak ettiği yere ulaştırmak için çalışıyoruz Emirdağ Belediye Başkanı Koyuncu: Emirdağ'ımızı hak ettiği yere ulaştırmak için çalışıyoruz

-Emirdağ’ı o kazanır denilen Barış Can…

“Bugün burada sizlerle böyle güzel bir vesileyle bir arada olmaktan mutluluk duyuyorum. 18 İlçe başkanımızın her birini yol arkadaşım olarak görüyorum. Barış başkanla güzel bir sebeple yollarımızı ayırırken Erdal başkanımla yol arkadaşlığına başlamış bulunuyorum. Emirdağ belediye başkanlığı için herkesin üzerinde mutabakat sağladığı, telefonla görüştüğüm herkesin önerdiği isim, Emirdağ’ı o kazanır denilen Barış Can’ın adaylığı için buradayız.

-Emirdağ’a CHP bayrağını asacağız

Türkiye’nin her bir belediyesine Cumhuriyet Halk Partisi bayrağını asmak için çıktığımız bu yolda Emirdağ’da bu bayrağı asacak doğru kişiyle yürüyor olmak en büyük mutluluğumuz. Hem belediye başkanlığını kazanacağından, hem de bu görevi en iyi şekilde yerine getireceğinden şüphem yok. Sosyal demokrat belediyeciliğin hakkını vereceğine inancım tam, halkımıza en iyi hizmeti vereceğinden de çok eminim. 

WhatsApp Image 2024-01-05 at 19.05.02

-20 yıllık aradan sonra tekrar Emirdağ’ı kazanacağız

Partimizdeki değişim sonrası oluşan olumlu enerjiyi sahaya yansıtıp sandıkta oya dönüştüreceğiz. AKP iktidara geldiğinde Emirdağ belediyesinde CHP’li bir başkan vardı. Emirdağ’a 20 yıllık aradan sonra tekrar Cumhuriyet Halk Partisi belediyeciliğini kazandıracağız. 

-Herkes Cumhuriyet Halk Partili belediyeciliğin bir ilçeyi nasıl değiştirebildiğini biliyor

Emirdağ’a en uzak ilçede, Dazkırı’da Cumhuriyet Halk partili belediyemiz var. Oraya giden herkes ‘o nüfustaki bir ilçeye gelmez’ denen doğalgazın geldiğini de, çoğunluğu hibeyle yapılan, yaşayanların huzurlu vakit geçirmesini sağlayan Adalet Parkı’nı da, kadınlara özel yapılan Zübeyde Hanım Kültür Evini de görüyor. İhsaniye’nin 5 yıllık süreçte nasıl bir gelişim gösterdiği ortada. Dereçine, Yeşilçiftlik ona keza. Artık herkes Cumhuriyet Halk Partili belediyeciliğin bir ilçeyi nasıl değiştirebildiğini biliyor.

WhatsApp Image 2024-01-05 at 19.05.03-2

-Bayat’ta da, Bolvadin’de de, Çay’da da, Sultandağı’nda iddialıyız

Bu seçimlerde Emirdağ merkezde de, beldelerimizde de iddialıyız, yakınımızdaki ilçeler olan Bayat’ta da, Bolvadin’de de, Çay’da da, Sultandağı ilçemizde de iddialıyız. Sosyal demokrat belediyeciliği Afyonkarahisar’ın her bölgesine yaymak için var güzümüzle çalışacağız. Bölgedeki başkanlarımız birbirleriyle hizmet yarışı yapacaklar. Barış Can başkanımızın adaylığını kutluyor, başarılar diliyorum. Hepinizi sevgi ve saygıyla selamlıyorum.' dedi. >>Kudret Kuş'un Haberi. 

Editör: Nail Azbay