Şirketten yapılan açıklamaya göre, BtcTurk, İstanbul'da farklı sahne ve etkinlik alanlarında devam eden kültür sanat sponsorluklarına yenisini daha ekledi.

Bitcoin alım satım platformu olarak kurulmasına rağmen yaptığı yatırımlarla finansal ihtiyaçlara self servis hizmetler veren bir teknoloji şirketine dönüşen BtcTurk, Vadi Açıkhava sahnesinin ana sponsorluğunu üstlenecek. Kültür ve sanat alanında Türkiye'nin en önemli etkinlik mekanları arasında yer alan Vadi Açıkhava'nın ismi, bu yıldan itibaren BtcTurk Vadi olacak.

Karmod, Avrupa'daki karavan üreticilerinin su depolama ortağı oldu Karmod, Avrupa'daki karavan üreticilerinin su depolama ortağı oldu

Atlantis Yapım, SM Production, Turuncu Partners ve Vadistanbul işbirliğiyle BtcTurk Vadi'de etkinlik takvimi boyunca yerli ve yabancı çok sayıda sanatçı sahne alacak. Yaz aylarının en popüler konser alanlarından BtcTurk Vadi'de on binlerce sanatsever, keyifli anlar geçirecek.

BtcTurk üyeleri, tüm konser biletlerinde yüzde 10'luk indirimden faydalanacak. BtcTurk Hisse ve BtcTurk Kripto'nun sosyal medya hesaplarını takip edenler ise yapılacak yarışmalarla, konserler için hediye bilet kazanabilecek.

- "Topluma değer katan projeleri desteklemeye devam ediyoruz"

Açıklamada görüşlerine yer verilen BtcTurk Üst Yöneticisi (CEO) Özgür Güneri, marka olarak topluma değer katan projelere destek vermeyi sürdürdüklerini belirterek, "2019 yılından bu yana İstanbul'un en çok sevilen konser alanlarından biri olan Vadi Açıkhava'ya ana sponsor olmaktan mutluyuz. Kültür ve sanatın toplum üzerindeki birleştirici ve iyileştirici gücü ile sanatı ve sanatçılarımızı desteklemekten dolayı memnuniyet duyuyoruz." değerlendirmesinde bulundu.

BtcTurk Vadi'de sezon, Melike Şahin konseriyle 31 Mayıs'ta başlayacak. Ersay Üner'in Taverna Şarkıları lansman konseri ise 2 Haziran'da düzenlenecek. Haziran ayı boyunca Türkiye'nin sevilen grup ve şarkıcıları KÖFN, Simge, Adamlar ve Redd Senfonik konserleriyle, BtcTurk Vadi sanatseverlerle dolacak.

2019 yılından bu yana sanatseveri ağırlayan 3 bin 100 kişi kapasiteli BtcTurk Vadi, restoranların ve mağazaların da olduğu Vadistanbul Alışveriş Merkezi'nde yer alıyor. AA

Kaynak: aa