İYİ Parti Afyonkarahisar İl Başkanı Muhammet Mısırlıoğlu, Afyonkarahisar’daki Belediye Başkanlığı yarışında İYİ Parti bayrağını teslim alan Alper Yağcı’ya, Bolvadin Belediye Başkan Adayı İkbal Nedret Özbek’e ve Gazlıgöl Belediye Başkan adayı Murat Yıldırımer’ebaşarılar diledi. 

Mısırlıoğlu, konuyla ilgili yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi:

“Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener tarafından resmen ilan edilen Belediye Başkan adaylarımıza çıktıkları bu kutlu yolda başarılar diliyorum. Bizler İl Başkanlığı olarak bu süreçte hep yanlarında olacağız. İYİ Parti ailesi bir bütündür. Tek çatı altında başlattığımız bu mücadelede Afyonkarahisar’ımız için elimizi taşın altına koymaya hazırız. İl merkezimizde olduğu gibi tüm ilçe ve beldelerimizde aday belirleme aşamasında önceliğimiz Afyonkarahisar’ın çıkarları oldu. Kazanacağımıza olan inancımız tamdır. Afyonkarahisar Belediyesi Allah’ın izniyle 31 Mart’tan itibaren emin ellerde olacak.” >>Kudret Kuş'un Haberi

İYİ Partili Hakan Şeref Olgun: Halkın yiyeceğini aldınız bari dişlerini sökmeyin! İYİ Partili Hakan Şeref Olgun: Halkın yiyeceğini aldınız bari dişlerini sökmeyin!

Editör: Kudret Kuş