AK Partili Ali Özkaya’dan MHP’li Sezer Küçükkurt’a gönderme: Sezer Bey’e o sözü yakıştıramadım AK Partili Ali Özkaya’dan MHP’li Sezer Küçükkurt’a gönderme: Sezer Bey’e o sözü yakıştıramadım

Yerel seçimler yaklaşıyor. Afyonkarahisar’da AK Parti’nin merakla beklenen adayı belli oldu. O isim Hüseyin Ceylan Uluçay oldu. AK Parti İl Başkanı olarak görev yapan Uluçay, 18 Ocak günü yani yarın Ankara’da Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından kamuoyuna ilan edilecek.

-Cumhurbaşkanı Erdoğan aradı

Gazeteci Nail Azbay, Hüseyin Ceylan Uluçay ile görüştü. "Sayın Cumhurbaşkanımız görevi şahsıma tevdi edip hayırlı olmasını diledi" dedi. 

hüseyin uluçay

Hüseyin Ceylan Uluçay Kimdir

1986 yılında Afyonkarahisar’ın Şuhut ilçesinde doğdu. İlk, orta ve lise öğrenimini Afyonkarahisar ilinde tamamladı. Yaşar Üniversitesi İşletme Bölümünü bitirdi. Ardından Afyonkarahisar’da Mali Müşavirlik görevini icra etmeye başladı. Halen mali müşavirlik yapmakta olup aynı zamanda ticaretle uğraşmaktadır. Evli ve 2 çocuk babası olan Uluçay, 2020 yılı Eylül ayından günümüze kadar Ak Parti Afyonkarahisar İl Başkanı olarak görev yaptı.

Kaynak: -Kudret Kuş'un Haberi.