AK Partili Hüseyin Ceylan Uluçay yerel seçimlerin ardından partisinin il başkanlığı binasında basın açıklaması düzenledi. Uluçay kesin olmayan sonuçlara göre yerel seçimlerde Afyonkarahisar Belediye Başkanı olan Burcu Köksal’ı tebrik ederek başarılar diledi.

Uluçay’ın açıklamaları şu şekilde;

Afyon Belediyesi'nden flaş uyarı: Bu gece o caddeye araç park etmeyin Afyon Belediyesi'nden flaş uyarı: Bu gece o caddeye araç park etmeyin

- Burcu Köksal’a başarılar diliyorum

"Öncelikle 31 Mart 2024 yerel seçimleri Afyonkarahisar’a hayırlı olsun. Afyonkarahisarlı vatandaşlarımızın tercihi Burcu Köksal Hanım’dan yana oldu. Tercihlerinin başımızın üzerinde yeri var. Tüm Afyonlulara hayırlı olmasını temenni ediyorum. Burcu Köksal’a başarılar diliyorum. 

- Afyonlu hemşerilerimizin tercihi başımızın üstündedir

Tabi ki Afyonlu hemşerilerimiz 20 yıldır AK Parti belediyeciliğiyle her zaman Ak Partiyi birinci parti yaptılar. Bu bir demokrasi şöleni. Bu dönemde böyle bir tercih gerçekleşti. Afyonkarahisarlı vatandaşlarımızın tercihi başımızın üstünde, biz de elimizden geleni yapacağız. Afyonkarahisar’ın her köşesine hizmetlerimiz devam edecek.

- Gönlümüzden Afyon Merkezi almak da geçerdi

AK Parti’mizin Afyonkarahisar’da 9 ilçe 24 belde toplam 33 belediyesi var. Ak Parti olarak aldık. Yine belediyelerimize hizmetlerimiz devam edecek. Cumhur ittifakı ortalamamız yine 50 belediyeyi almış oluyoruz. Gönlümüzden tabi Afyon Merkezi’de almak da geçerdi Vatandaşımızın oy verince iyi oy vermeyince kötü değil. Vatandaşımızın tercihi başımızın üzerindedir.

- AK Parti her zaman düştüğü yerden kalkar

AK Parti kazansa da kaybetse de eksiklerini, hatalarını ve yanlışlarını görüp ayağa kalkmasını bilen bir parti. Şu an Sayın Cumhurbaşkanımız başımızda. Hükümetimiz ve bakanlarımızla Afyon’a hizmet etmeye devam edeceğiz. Tabi ki çok güzel projelerimiz var, hayata geçirilmesi adına sahaya yansıttık ama nasip böyleymiş. Afyonkarahisar’ımız için hayırlısı buymuş. Bir sonraki seçimler için çalışmaya başlayacağız. AK Parti her zaman düştüğü yerden kalkar diyorum."