İYİ Partili Hakan Şeref Olgun: Halkın yiyeceğini aldınız bari dişlerini sökmeyin! İYİ Partili Hakan Şeref Olgun: Halkın yiyeceğini aldınız bari dişlerini sökmeyin!

Gazeteci Nail Azbay, X Hesabı üzerinden dikkat çeken bir fotoğraf ve mesaj paylaştı. AK Parti’nin 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü toplantısına katılan Azbay, toplantıdaki bir ayrıntıya dikkat çekti. İsmi Belediye Başkan adaylığı konusunda anılan İl Başkanı Hüseyin Ceylan Uluçay’ın toplantıya ceketiyle geldiğini ve soru cevap kısmına geçmeden ceketini çıkarıp gömleği ile soruları yanıtlamasına dikkat çeken Azbay, şunları söyledi: 

-“Siz ne mesaj veriyorsunuz?”

“Az önce AK Parti’nin 10 Ocak Çalışan Gazeteciler günü etkinliğine katıldım. İl Başkanı Hüseyin Ceylan Uluçay, toplantıda ceketini çıkarıp gazetecilerin sorularını yanıtladı. Kendisine, “Siyasette ceket çıkararak farklı mesajlar veriliyor. Siz ne mesaj veriyorsunuz?” diye sordum. Hüseyin Bey, tebessüm ederek yakın zamanda ameliyat olduğunu bu yüzden rahatsızlığını öne sürerek ceketini çıkardığını söyledi. Bu arada toplantıda Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, İGM Başkanı Burhanettin Çoban, Milletvekili İbrahim Yurdunuseven’de vardı.”

Kaynak: -Kudret Kuş’un Haberi.