CHP'li Köksal: Kimsenin hakkını kimseye yedirmem CHP'li Köksal: Kimsenin hakkını kimseye yedirmem

Belediye Başkan adayı Hüseyin Ceylan Uluçay, Afyon Postası’nda Gazeteci Nail Azbay’ın sunduğu Bağımsız Oda programının konuğu oldu. 

-Büyükşehirden gelecek başkan yardımcısı kim?

-Afyon’a özel bütçe nasıl gelecek?

- ‘Afyon’u Şuhutlular yönetiyor’ eleştirisine ne dedi?

-AFRAY için 750 Milyon ödenek ayrıldı mı? 

-Hangi mahallelere büyük otoparklar yapılacak? 

-Diğer adaylarla ortak canlı yayına çıkar mı?

-Afyonspor şirketleşecek mi?

Uluçay, bu ve buna benzer pek çok soruya yanıt verdi. İşte Uluçay’ın söyledikleri: 

-Hüseyin Ceylan Uluçay Kimdir? 

1986 doğumluyum. Afyon’da belediye başkan adayları arasında en genç olan isim benim. İlk okulu Şuhut’ta, ortaokul ve liseyi Afyon’da, üniversiteyi İzmir’de tamamladım. Hem ticaretle uğraştım. Mali müşavirlik alanında çalışmalarımız oldu. Aile şirketlerinin kurumsal yapıya kavuşmalı. Bunun başında da mali disiplin gerekiyordu.  Bunu düşünerek mali müşavirlik sınavına girdim. 3 yıl stajı var, bitirme sınavlarını verdik ve mali müşavirlik alanında aile şirketimizde çalışmaya başladım. Hem ithalat hem ihracat alanında faaliyetlerimiz üzerine faaliyetlerimiz oldu. 2004 yılında ilk gençlik kolları başkanı olarak bu davaya başladım. 2015 yıllarında mali işlerden sorumlu il başkan yardımcılığını yürüttüm. 2017 yılında teşkilatlardan sorumlu il başkan yardımcılığı, 2019’da da siyasi işlerden sorumlu il başkan yardımcılığı sonrada il başkanı oldum. 3.5- 4 yıldır il başkanı olarak hizmet etmeye çalışıyorum. Tabi siyasi tecrübemiz var. Afyon’un her köşesini bilen, çözüm önerilerini bilen, Sayın Cumhurbaşkanımızın tensipleri ile belediye başkan adayı olarak görevlendirildim. 

-Afyon’un en yaygın internet haber sitesi Afyon Postası…

Afyonkarahisar’ın en yaygın sitesi, gerçekten teknolojik anlamda kendisini sürekli yenileyen haber sitesi olarak sizleri tebrik ediyorum. Afyonkarahisar’a gerçekten güzel bir ivme kazandırdınız. Bugün burada olmaktan ziyadesi ile memnunum. Sahadayız.  Biz 2 saatte bitecek ziyaretleri 6-7 saatte bitiriyoruz. İnsanımız samimi olmazsanız sizi uğurlar. Biz herkesle tek tek konuşuyoruz. Verimli ziyaretler gerçekleştiriyoruz. Biz esnafız herkesi dinliyor ve anlıyoruz. Bundan sonraki süreçte de kendilerini ziyaret etmeye devam edeceğiz. Sadece seçim döneminde değil normal zamanlarda da ziyaret edilmeyi bekliyorlar. Ben esnaf olduğum için onları çok iyi anlıyorum. Göreve geldiğimizde de bu ziyaretlerimiz devam edecek. 

-Afyon’un en önemli sorunu ne? 

Vatandaşımızın kentsel dönüşüm konusunda talepleri var. Bu noktada bir karışıklık oldu. Bu aslında bakıldığında Afyon’da da ilk defa uygulanacaktı. Diğer illerde de ilk defa uygulanan yerlerde ciddi problemler yaşanmış. Her bölgenin hukuki yapısı sorunları farklı. Bazıları deprem bölgesi, bazıları tarihi bölge. Mısri Cami bölgesi yine böyle. Her ilin kentsel dönüşümü farklı. Sorunları da farklı. Onla ilgili hukuki düzenleme yapıldı. Kentsel dönüşüm konusunda il başkanlığım dönemimde bu alandaki toplantılarda bulundum. İl başkanı olunca sadece siyasi ve destek tarafında olamıyorsunuz. İşin yürütme tarafında olamıyorsunuz. İnşallah bu dönem görev nasip olduğunda işin yürütme tarafında olarak kentsel dönüşüm konusunu çözeceğiz.  Afyon’da bu iş yapılacak Allah’ın izni ile. Bununla alakalı projelerimiz hazır. Mehmet Özhaseki bakanımız ile görüştük. Bu işere gireceğimizi söyledik, kendisi deprem bölgesinde olduklarını ancak Afyon’un projelerinin hazır olduğunu bununla ilgili bütçenin zaten ayrıldığını söyledi. Biz şu an yeni illere girmeyiz denildi. Sayın Cumhurbaşkanımızada arz ettik durumu. Burasının deprem bölgesi olduğunu söyledik. Onlarında destekleri ile kentsel dönüşümü ele alacağız. Tabi burada yapılacak dönüşüm projesi ile otoparklarda inşa edilecek. Bu da trafiğe uzun vadede rahatlatmış olacak. 

-Trafiği nasıl çözeceksiniz? 

Merkezde projelerimiz arasında var. Ciddi büyük otopark projelerimiz var. Mahallelerimizde otopark sayısını artıracağız. Bunlar kapalı otoparklar olacak. Katlı otoparklar yerin altında olacak. Üzeri yeşil alan olacak. Cumhuriyet, Karaman, Dumlupınar Mahalleleri’ni bu durum rahatlatacak.  İl başkanlığımız döneminde sayın bakanlarımızla muhabbetimizden dolayı, son olarak cumhurbaşkanımız ile görüşerek özel destek talebimiz oldu. Bu durum artık kanayan bir yara. Pandemi döneminde de Afyon’da da yapılamayan yatırımlar oldu. AK Parti belediyeciliği bu şehirde var. Şimdi de öyle olacak. Bizde devamlılık esastır. Yarım kalan projeleri ele alacağız ve bu trafik sorununu çözeceğiz. 

-AFRAY ve  Teleferik devam edecek mi? 

Mevcut belediye başkanımız bizim partimizin belediye başkanıdır. Onun verdiği vaatler bizim vaatlerimizdir. Salı günü Ankara’da Ulaştırma Bakanımız ile görüştük. 750 Milyon TL AFRAY için bütçe talep ettik. Sağolsunlar onu da bize ayırdılar. İlk adaylığımızdan hemen sonra hızlı treni yapan firmanın sahibi ile görüştük. Köroğlu Tüneli’nde çökme çok fazla olmuş. Yumuşak bir zeminmiş. Buradaki çalışmalar biraz gecikti. AFRAY’da bu yüzden gecikti. Ama biz şehir merkezi ile bağlantıyı biz hemen yapalım siz diğer tarafı yaparsınız dedik. Ödenek konusunu da çözdük. Afray’ı böylelikle tamamladık.   Teleferik ile alakalı büyük bir kısım bitti. Mehmet Zeybek başkanımız bunu çözdü. İster istemez evrak anlamında sorunlar olabiliyor. Onlarda çözülüyor. Sağ olsun Mehmet Başkanımız kendisi devam edecekmiş gibi çalışmaya devam edeceğini söyledi. Öylede çalışıyor. Hızlı bir şekilde çalışıyorlar. Bu bir bayrak yarışı. Hiçbir yatırım yarım kalmayacak. 

-Afyonspor için ne düşünüyorsunuz?

Burada bir şirketleşme ve daha kurumsal bir yapı olması gerekiyor. İl baştan beri bunu savunuyorum. Yönetim sayısının biraz daha artmalı. Diğer illerde de bunun örnek var. Katılımcılar ve destekleyicileri artması. Burada iş paylaşımı olması gerekiyor. Yapının da Anonim Şirket yapısına gelmesi gerekiyor. Şirketleşmek gerekiyor. Yoksa 5 yıl 10 yıl sonrada biz aynı şeyleri konuşuyor oluruz. Bu noktada görüşmelerimiz çalışmalarımız var. Futbolu siyasete alet etmek istemiyoruz. Ancak Afyon Spor bizim markamız. Genç bir belediye başkan adayı olarak bugünde birkaç saatim bu iş üzerine geçti. Bu konuyla ilgili köklü değişiklikler yapacağız. İnşallah kurumsal bir yapı kazandırılacak. Dökme suyla değirmen dönmez. Hangi futbolcuya ne kadar ödeniyor, alınacak futbolcuya ihtiyaç var mı yok mu bunları yönetimin görmesi gerekiyor. Bir şirket yönetiyormuş gibi burası yönetilmeli. Biraz gecikti ama bunda da hayır vardır. Genç bir belediye başkan adayı olarak köklü bir şekilde çözeceğiz. 

-‘Afyon’u Şuhutlular yönetiyor’ eleştirisi var. Bu eleştirilerle ilgili siz neler söylersiniz? 

Eleştirilere açık olmamız gerekiyor. Bu bir nasip meselesi. Bizler aday adayı ya da aday oluyoruz ama hizmet etmek gerçekten nasip meselesi. Seçim kazandığınızda bile hizmet etmek nasip meselesidir. Allah bizi bu halka mahcup etmesin. Eşim Afyon merkezli. Ben 18-20 yıldır Afyon merkezde yaşıyorum. Ayrım yapmak doğru değil. Ayrımız gayrımız yok. Dengeleri gözetmek amacıyla şu anda İl Başkanımız Hüseyin Menteş il merkezindendir. Merkez ilçe başkanımızda öyle. Rabbim kime hizmet ettirecekse ona nasip ediyor.  Bu dönem istişare dönemi olacak. Biz esnafız kimseyle kötü olmayacağız. Biz proje yapacaksa o esnafımızın fikrini alacağız. Biz ilimizi çok seviyoruz. Rabbim inşallah bu ile hizmet etmeyi nasip eder diyorum.

-Gençler için neler yapacaksınız?

Tabii ki gençlerle alakalı çok fazla projemiz var. Ben sadece birkaçını belirtmek istiyorum. Özellikle biraz önce bahsettiğim, park sorunu olan mahallelerde, merkezi mahallelerimizde biz ziyaretlerimizde de görüyoruz. Genç kardeşlerimiz gelip ‘ya bizim futbol oynayabileceğimiz bir alan yapacak mısınız?’ işte orada ‘Spor yapacağımız alanlar yapacak mısınız?’ diye özellikle soruyorlar ve buna da gerçekten üzülüyorum. Çünkü en hareketli enerji dolu vakitlerini belki küçük ortamlarda spor yaparak geçiriyorlar. Bu noktada onlarla alakalı ciddi projelerimiz var, inşallah onları da kazandıracağız. Yine gençlerimizle alakalı son dönemde çokça oynanan ve talep edilen e-spor sitemiz var ve programımız olacak inşallah programımızda gençlerimiz onunla alakalı bir oyun oynamak istediklerinde onlara öyle bir yer yapacağız. Yine gençlik merkezlerimiz var. Üniversite bölgemizde de merkezde de gençlik merkezlerimiz olacak. Tabii ki hem ilkokul öğrencilerimize hem lise öğrencilerimize hem de üniversite öğrencilerimize yönelik sürprizlerimiz var, öyle söyleyeyim. Belki aday tanıtım programında inşallah onu bahsedeceğiz. Onlarla şehir dışı gezilerimiz, şehir dışı programları onları da organize edeceğiz inşallah. Yine gençlerimizin, hem 8’inci sınıf hem de 12’nci sınıfta okuyan gençlerimize yönelik projelerimiz var. Hasıl ben aday tanıtım programının öncesinde bazı şeyleri söylemek istemiyorum ancak gençlerimize sürprizlerimiz var ve amacımız da niyetimiz de şu; gençlerimizi daha verimli ve sporla hem de eğlence ve spor anlamında da kültürel anlamda da Afyonkarahisar'ın her bölgesini tanıyabilme, görebilme imkanı da sunacak projelerimiz var.

-‘Özel bütçe Mehmet Zeybek’e neden verilmedi size verildi’ diye eleştiriler var. Neler söylersiniz? 

Belki söylemler yanlış anlaşılmış olabilir ama aslında tüm AK Partili belediyelerimiz sadece Afyon Merkez değil ilçelerimiz beldelerimiz de dahil bakanlıklarımızdan özel hibeler, özel destekler alıyor. Hükümetle aynı partiden belediye olmanın en büyük avantajı bu. Çünkü belediyemizin kendi bütçesiyle bu kadar büyük vaatlerde bulunması pek mümkün değil. Sağ olsunlar Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’ndan, Ulaştırma Bakanlığı’ndan, hem de Sayın Cumhurbaşkanımız Strateji Başkanlığı aracılığıyla göndermiş olduğu ki geçtiğimiz aralık ayı sonunda da gönderdi, özel destekleri var. Yani bütçenin dışında özel gönderdiği destekler var. Dolayısıyla bu zaten olan bir şey ve bilinen bir durum. Yani iktidar partisiyle aynı partide olan, iktidarla aynı partide olan belediyelerde bu zaten sürekli hükümet tarafından destekleniyor. Mehmet Zeybek başkanım da kendi çabalarıyla Afyonkarahisar'a kazandırdığı bir sürü destek var, hibe var öyle söyleyeyim. Özel bütçeden kastımız hibe. Tabii ki İl Başkanlığı dönemimizde Sayın Cumhurbaşkanımızla çalışma ortamı ve genel merkezimizdeki çevremizle beraber de Afyonkarahisar'a daha pozitif ayrımcılığı isteyeceğiz, o artık bizim hakkımız ve Sayın Cumhurbaşkanımıza en genç adaya en çok gençlikle alakalı destek diye de özellikle söyledik. İnşallah onu da özellikle Afyonkarahisar'da yapacağız, amacımız zaten belediye bütçesinden vatandaşlarımıza ayrılan bütçenin dışında da bakanlıklardan bütçe alabilmek. Bu da zaten iktidar partisiyle aynı partide belediye başkanlığı olursa oluyor.

-Başıboş köpek sorunu var. Bu sorunu nasıl çözeceksiniz? 

Şöyle bahsedeyim; hatta onu bir tık öteye de götürdük. Barınaklarımızla alakalı bir barınak projemiz, orada hem hayvan refahı ile alakalı da onların veteriner bakımları sağlık bakımları onları da yapacağız. Yine oradan biz hayvan sahiplenmek istiyoruz, almak istiyoruz diyenler için de onların veteriner kontrollerini de yapmak şartıyla sağlık kontrollerini diyeyim sağlık kontrollerini yapmak şartıyla bunun teslimini de vereceğiz. Belki Türkiye'de ilk defa hayvanlarımızın mamaları var biliyorsunuz. Bu özellikle barınakların en büyük maliyeti. İnşallah bu mama üretimi için de kendimiz mamamızı üreteceğiz, kendi tesisimizi, fabrikamızı kuracağız Afyon’da üreteceğiz. Üretimle alakalı kendi alanımız olduğu için yani üretim alanı olduğu için onun nasıl üretildiğini ve hangi makine ekipmanların gerektiğini bildiğimiz için de bunu yapacağız. Orada hayvan sahiplenen ailelerimiz olursa da onlara bunları ücretsiz olarak vereceğiz inşallah. Sadece bunu bahsedeyim kısacası inşallah çok güzel olacak.

-Ak Parti’nin İlçe ve belde adayları ne zaman açıklanacak?

Sadece Afyonkarahisar'da değil büyükşehir olmayan tüm illerde adaylar henüz açıklanmadı. Hepsi aynı anda açıklanacak ve genel başkan yardımcılarımızın katılımıyla beraber açıklanıyor, ilan ediyorlar ve tanıtım toplantısına onlar katılıyorlar. İnşallah bu hafta içerisinde açıklanacağını duyduk. Tabii ki mevcut il başkanımız daha bilgi sahibi detaylı biliyordur. Ancak bu hafta içerisinde açıklanacağını duyduk. Bazen basında Afyonkarahisar’da anlaşılamayan noktalar o yüzden gibi algılanıyor ama öyle bir durumumuz yok. Genel merkezimiz bu tür durumlarda net tavrını ortaya koyar ve açıklar. Hiçbir gün bile geciktirmez. Şu an büyükşehir olmayan hiçbir ilde açıklanmadı. Belki hani vatandaşlarımız şunu duyabilir işte büyükşehir Manisa'da Denizli'de açıklandı diyebilirler. Biz de biliyorsunuz Türkiye'nin en çok belediyeye ve beldeye sahip olan iliyiz. Dolayısıyla 60 belediyeye çalışmak, onlarla ilgili planlar yapmak gerçekten kolay değil ama inşallah Sayın Cumhurbaşkanımızın da onayıyla beraber bu hafta neticelenir diye düşünüyorum. Aday tanıtım toplantısını inşallah cumartesi günü planlamayı yapmayı planlıyoruz. Mutlaka bu hafta cumartesi planlıyoruz. Yine bir gecikme veya biraz da bekleme durumu olursa da inşallah daha sonraki günlerde planlama yapacağız.

-Neden siz oy vermeliyiz?

Tabii ki diğer adaylarımız da birbirinden kıymetli, Afyonkarahisar’a hizmet etmek için uğraşıyorlar. Ancak bir iktidar partisi ile beraber hareket etmek, biraz önce de bahsettim Afyonkarahisar’a daha hızlı yatırımların gelmesi ve il başkanlığı dönemindeki tecrübeleri aktarmak sebebiyle sayın bakanlarımız da bakan yardımcılarımız da ve Sayın Cumhurbaşkanımızla gerektiğinde genel merkezimizle de Afyonkarahisar'a her birisinden bir talep yaptırdığımızda Allah'ın izniyle Afyonkarahisar'da yapılmayan bir proje yapılmayan bir yatırım kalmaz. Bu noktada daha hızlı ve daha pratik olması adına ve il başkanlığındaki tecrübelerimizi de Afyonkarahisar'a yatırım olarak sunmak adına da İnşallah Afyonkarahisar’ın gelişmesi için daha hızlı gelişmesi ve çabuk gelişmesi için oy vermelerini özellikle rica ediyoruz. Tabii ki genç olmamız hasebiyle de istişareye ve gelişime, yeniliğe açık bir kişiyim kendi işimizde de öyle olmak zorunda. Mutlaka yenilik, hızlı hareket, pratik çözümler ve doğru adımlar atmamız gerekiyor. Tabii ki bunu yaparken de ar-ge merkezlerimiz, yine inovasyon merkezlerimiz, fizibilite çalışmalarımız bunların hepsini bilerek ve görerek yapacağız. Tabii ki Sayın Cumhurbaşkanımız da bahsettiler, belediye hem yatırımları, doğru yatırımları doğru zamanda yapabilme, hem de parayı yönetebilme sanatı. Bunu da hem iş insanı olmam hasebiyle hem de mali müşavir olmam hasebi ile de çok daha hızlı ve hatasız bir şekilde yapmak bizim için daha kolay. İnşallah bunu da Afyonkarahisar'da hizmet olarak dönüştüreceğiz. Bu yüzden kendileri takdir ederlerse ve ikna edebilmişsek oy vermelerini rica ediyoruz.

-Mülteciler ile ilgili ne yapacağınızı soranlar var?

Geçtiğimiz genel seçimlerde de çok sıkça karşılaştık. Afyonkarahisar'da sayı oldukça fazla demişlerdi ama tabii ki diğer illerde de var. Bunu hem İçişleri Bakanımız da o dönem de Süleyman Soylu bakanımız vardı, yine şimdiki içişleri bakanımız Cumhurbaşkanımıza söylediğimizde planlı şekilde İstanbul Merkez olmak üzere orada da çok fazla Afyonkarahisar'da da planlı bir şekilde Tampon bölge oluşması hasebiyle de çok fazla mülteciler gönderildi ve onların problem çıkartan sıkıntı çıkartanlar da biliyorsunuz zaten sınır dışı edildi. Bununla alakalı da tabii ki hükümetimizin ciddi projeleri var. Bunu yaparken de insani bir drama ve insani bir cinayete sebebiyet vermemek adına orada öncelikle bir tampon bölge oluşturuldu. Zaten oluşturulamadığı için zamanında Sayın Cumhurbaşkanımız çok defa biz tampon bölge oluşturalım, güvenli bir alan oluşturalım, daha sonra biz mültecilerimizi gönderelim dediğinde kabul edilmedi Türkiye'yi zora sokmak adına. Ben her zaman söylüyorum vekillerimiz de açıklıyorlar; bu göç idaresine verilen para şöyle diyeyim uluslararası bir mülteciler için toplanan ve devletten yapılan kesintilerden yapılan bir kaynak. Onunla yapılan bir ödeme yani ülkemizde herhangi bir ödeme herhangi bir Türkiye bütçesinden yapılan bir ödeme yok ama tabii ki vatandaşlarımız da ya biz de ev kiralarını yükseltiyorlar veya bazı rahatsızlık sebebiyet veriyor diyenler için Sayın Cumhurbaşkanımız ilk günden beri, Suriye savaşı başladığı ilk günden beri tampon bölge oluşturulması için orada mücadele ediyor ve bunu da ciddi anlamda başardı ve Afyonkarahisar başta olmak üzere hızlı bir şekilde dönüşler başladı.

-Belediye başkan yardımcıları kimlerden oluşacak?

Belediye başkan yardımcılığı anlamında açıkça belki büyük şehirlerde yönetimde bulunmuş ve Afyonkarahisar'a daha bizim katamayacağımız, belki tecrübemizin o anlamda yetmediği özellikle kişileri de düşünüyoruz açıkçası. Yani nihayetinde gecesi gündüz Afyonkarahisar olacak ve vizyon anlamında belediyecilik vizyonu anlamında da katkıları olacak birileri. Biz kendi işletmelerimiz için de büyük şehirlerden büyük firmalardan kişiler getiriyoruz ki böyle yönetiyoruz. Belediyemiz için de yapmamız gerekir, elbette belediyemiz içerisinden de teşkilatlarımız içerisinden de kişiler olacak ama nihayetinde Afyonkarahisar'ı vizyon anlamda ve diğer şehirlerde örnekler anlamında da görüşmelerimiz var. İnşallah bunu da Afyonkarahisar'a da kazandıracağız. 

-Burhanettin Çoban’ın adı geçiyor başkan yardımcılığı konusunda… Böyle bir şey var mı?

Burhanettin Başkanım İl Başkanlığı yapmış ve 10 yıl belediye başkanlığı yapmış birisi. Şu anda İl Genel Meclisi başkanlığımızı yapıyor. Belediye başkan yardımcılığı tabi ki uygun olmaz, nezaketen de uygun olmaz. Tabii ki biz Abdullah Kaptan başkanımdan Burhanettin Çoban başkanımdan da ve beraber görev yaptığımız Mehmet Zeybek başkanımdan destekler alacağız. Gerçekten sağ olsunlar ne zaman arasak ne zaman destek istesek söylüyorlar. İnşallah tabii ki biz beraber çalışamadığımız için Abdullah Kaptan başkanımızla da onunla ilgili projeler varsa inşallah müsait olduğumuzda onunla da görüşerek Afyonkarahisar’a hizmet adına desteklerini isteyeceğiz ve bize destek olma talebinde de bulunacağız. İnşallah amacımız ortak istişareyi yürütmek 

Memleketimize ve Afyonkarahisar’a hizmet edebilmek ve milli manevi değerleri en ön planda tutmak amacımız, niyetimiz bu. İnşallah bunu da başaracağız diye düşünüyorum.

-Diğer adaylar ile canlı yayına çıkar mısınız?

Tabi ki tüm adaylarımızı zaten tanıyoruz, beraber de çalıştık. Bu bir siyasi çekişme kutuplaşmaya sebep olacağını düşünüyorum. Seçimi Allah nasip eder biz kazanırız ancak oldu ki farklı bir durum oldu, her zaman ilk ziyarete giden biz olacağız ve daha sonra inşallah beraber toplantı yaparak isterlerse bizim fikirlerimizi projeleştirip sunmaya ve onlarla alakalı fikirlerimizi söylemeye kabul ederlerse her zman açığız. Sadece adaylık döneminde değil il başkanlığı döneminde de her zaman iletişime açığız. Ben özellikle bu dönem içerisindeki adaylarımızla bir kutuplaşma olmadan seçimi atlatacağımızı düşünüyorum.

-Talip olmadığı görevi istiyor mu diye soranlar var? Neler söylersiniz? 

Tabi ki ben bir hizmet makamındayım. Zaten il başkanlığı görevinde hizmet ediyordum.  Tüm bölgeye de sıkıntılarını ve seçim süreçlerini beraber atlattığımız için hakimiz. Adaylarımız içerisinde o dönemde il başkanlığını bırakmanız gerekiyor demişlerdi ben bırakmak istemiyorum aday değilim demiştim. Bunu daha önceki genel seçimlerde de bahsettik, bu aslında ondan ibaret bir konu ama hizmet etmek ve il başkanlığı olarak hizmet etmek zaten görevimiz, yapıyoruz. Bu kapsamda da Sayın Cumhurbaşkanımız tüm il başkanlarına ben görev verebilirim tüm ilçe başkanlarına görev verebilirim dediğinde de bizim boynumuz kıldan ince. Amacımız hani istemeden değil zaten hizmet etmekte olduğumuz makamın konumunu değiştirmek. Siyasi makamda hizmet ediyorduk, şu anda da inşallah nasip olursa yürütme makamında hizmet edeceğiz.

Canlı Yayını Kaçıranlar Buradan İzleyebilir...

-Egemen Toprak Çiçek’in Özel Haberi. 

Kaynak: -Egemen Toprak Çiçek’in Özel Haberi.