Milletvekili Özkaya, beraberinde Ege Maden İhracatçıları Birliği Başkanı İbrahim Alimoğlu ve İbrahim Altınpınar ile birlikte, Orman Genel Müdürü Bekir Karacabey, ÇED İzin ve Denetim Genel Müdürü Cihan Tatar ve Maden ve Petrol İşleri Genel Müdürü Arslan Narin'i ziyaret ederek, ilimizde düzenlenecek olan Hayatımız Maden Çalıştayı’na davet etti.

Afyon'da İsrail'in Gazze'ye yönelik saldırıları protesto edildi Afyon'da İsrail'in Gazze'ye yönelik saldırıları protesto edildi

WhatsApp Image 2023-11-02 at 14.40.04 (1)

MERMER SEKTÖRÜNÜN DAHA İLERİYE GİDECEĞİNE İNANIYORUM

Konuya ilişkin kısa bir açıklamada bulunan Milletvekili Özkaya, “Şehrimizden dünyanın dört bir yanına madeni ürünlerinin ihracatı yapılıyor. Bu çalıştay ile sektörün daha ileri bir noktaya nasıl gideceği ve katma değerli ürünlerle alakalı faydalı bir çalışma oluşacağına inanıyorum. Bu kapsamda sektörün muhatap kurumları olan değerli Genel Müdürlerimizi ayrı ayrı, EMİB Başkanımız İbrahim Alimoğlu ve Başkan Yardımcımız İbrahim Altınpınar ile birlikte ziyaret ettik. Kendilerine bizlere gösterdikleri ilgi için ayrıca teşekkür ediyorum. Sektörün tüm paydaşlarını da bu vesile ile bu çalıştaya davet ediyorum. Bu çalıştayın ilimizde gerçekleştirilmesini sağlayan herkesi ayrıca tebrik ediyor, başarılar diliyorum” dedi. >> Egemen Toprak Çiçek'in haberi.