Afyonkarahisar İl Jandarma Komutanlığı Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Şube Müdürlüğü ile Çobanlar İlçe Jandarma Komutanlığınca yapılan istihbari çalışmalar neticesinde, Çobanlar ilçesi mülki sınırlarında ikamet eden H.C. , C.T. , H.C. , M.B. ve H.C. isimli şahısların uyuşturucu madde ticareti yaptığı ve kullandıkları yönünde bilgi elde edilmesi üzerine, harekete geçildi. 

Afyon'da feci kaza: Motosikletin kamyonetle çarpıştığı kazada yaralılar var! Afyon'da feci kaza: Motosikletin kamyonetle çarpıştığı kazada yaralılar var!

Neler bulundu? Kimler Yakalandı? 

Şüpheli şahısların ikametleri ve eklentilerinde arama yapıldı. Bu aramalarda  3 adet ruhsatsız av tüfeği, 1 adet uyuşturucu kullanma aparatı ve 2 gr. kenevir tohumu ele geçirildi. H.C. (E-1977) isimli şahsın, 9 suçtan aranma kaydı ile 5 ayrı suçtan 12 yıl 6 ay kesinleşmiş hapis cezası bulunduğu tespit edilmiş ve saklandığı evin eklentisi malzemelikte yakalandı. Yakalanan şahıslar gözaltına alınmış olup meydana gelen olayla ilgili adli tahkikata başlanıldı.  >>Sılanur Kara'nın Haberi. 

Editör: Sılanur Kara