Afyonkarahisar İl Jandarma Komutanlığı Merkez İlçe Jandarma Komutanlığı Merkez Jandarma Karakol Komutanlığınca, Küçükçobanlı-Bayatçık Köyü yol ayrımında icra edilen Şok Yol Kontrol Uygulamasında, C.E isimli şahıs, yanında kimlik olmadığını, kimlik numarasını da bilmediğini beyan etti.

Dolandırıcılık, Kamu Malına Zarar Verme, Hırsızlık Ve Daha Neler Neler… 

Jandarma bu sözler üzerine araştırmasını derinleştirdi. Şahsın Jandarma Akıllı Devriye Uygulaması (JADU) uygulamasından yapılan sorgusunda; 6 ayrı suçtan Dolandırıcılık, Kamu malına zarar verme, Hırsızlık, Birden fazla kişi tarafından silahla tehdit, Alkol ve uyuşturucu maddenin etkisi altındayken araç kullanma ve Kullanmak için uyuşturucu veya uyarıcı madde satın almak, kabul etmek, bulundurmak ve kullanmak suçlarından aranma kaydının olduğu tespit edilerek şahıs yakalandı. Yakalanan şahıs çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak, Afyonkarahisar 1 Nolu T Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumu'na teslim edildi. >>Kudret Kuş’un Haberi.

Afyon'da 10 yıl ceza ile aranan çocuk istismarcısı polis tarafından yakalandı Afyon'da 10 yıl ceza ile aranan çocuk istismarcısı polis tarafından yakalandı

Editör: Nail Azbay