25-28 Aralık tarihleri arasında Prof. Dr. Veysel Eroğlu Spor Salonu ve Tınaztepe Spor Salonu'nda düzenlenen müsabakalarda, 8 kız ve 8 erkek takımı mücadele etti.

A ve B gruplarında en iyi iki olan takımlar bir üst turda çapraz eşleme ile karşılaşıyor. Böylelikle en iyi olan takımlar belirleniyor.

Afyonspor-Diyarbekirspor maçının biletleri ücretsiz Afyonspor-Diyarbekirspor maçının biletleri ücretsiz

Kızlarda gerçekleştirilen müsabakalar sonucunda, İzmir Özel Çiğli Girne Koleji ile İstanbul Özel Halkalı Atakent Doğa Anadolu Lisesi Türkiye finallerinde mücadele etme hakkı elde etti.

Erkeklerde ise, İzmir Özel Mavişehir Okyanus Anadolu Lisesi ile Konya Karatay Hamza Yerlikaya Spor Lisesi Türkiye finallerine katılmaya hak kazandı. 

Ödül töreni düzenlendi

Yarı final müsabakalarının ardından düzenlenen ödül töreninde Afyonkarahisar Gençlik ve Spor İl Müdürü İsmail Hakkı Kasapoğlu, dereceye giren takımlara madalya ve başarı belgelerini verdi.
Kasapoğlu, yaptığı konuşmada, yarı final müsabakalarına katılan tüm takımlara ve sporcularına teşekkür etti.

WhatsApp Image 2023-12-29 at 10.44.55
"Okul sporları, gençlerimizin sporla tanışması ve yeteneklerini geliştirmesi açısından önemli bir platformdur" diyen Kasapoğlu, "Türkiye finallerinde mücadele edecek takımlara başarılar diliyorum" dedi. >>Kudret Kuş'un Haberi

Editör: Kudret Kuş