12 takımın katılımıyla düzenlenen müsabakalar, tek devreli lig usulüne göre oynandı.

A ve B olmak üzere iki grupta yapılan müsabakalar sonucunda gruplarında ilk iki sırayı alan Kurşun Gençlik Spor Kulübü, Sandıklı Gençlik Spor Kulübü, AKAL Gençlik Spor Kulübü ve Afyonkarahisar Gençlik Spor kulübü yarı finale yükseldi.

WhatsApp Image 2023-12-18 at 10.15.09


AKAL takımı yarı finalde rakibi Afyonkarahisar’ı 3-1, Kurşun Gençlik Spor Kulübü de rakibi Sandıklı’yı 3-1 yenerek finale yükseldiler.

WhatsApp Image 2023-12-18 at 10.15.10
Oynadığı tüm maçlarda rakiplerine üstünlük kuran AKAL Gençlik Spor kulübü rakibi Kuşun Sporu 3-0 mağlup ederek şampiyonluğunu ilan etti.

Denizli emniyetinin, gençlere yönelik futbol turnuvası başladı Denizli emniyetinin, gençlere yönelik futbol turnuvası başladı

AKAL Gençlik Spor Kulübü takım kaptanı Öykü Elçi, müsabakaların ardından yaptığı açıklamada, "Çok mutluyuz. Uzun süredir bu başarıyı bekliyorduk. Antrenörümüze ve ailelerimize çok teşekkür ediyoruz." dedi.

Takım antrenörü Aydın Eken ise, "Kızlarımız çok çalıştı ve bu başarıyı hak ettiler. Onlarla gurur duyuyorum." ifadelerini kullandı.

WhatsApp Image 2023-12-18 at 10.15.09 (2)

Afyonkarahisar Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Spor Hizmetleri Müdürü Yılmaz Erşen, müsabakaların ardından yaptığı açıklamada, "Küçük kızlar voleybol müsabakalarında da kıyasıya mücadeleler yaşandı. AKAL Gençlik Spor Kulübü sporcularını ve antrenörünü tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum" dedi. >>Kudret Kuş'un Haberi

Editör: Kudret Kuş