İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya, Ankara merkezli olarak 32 ilde gerçekleştirilen "Narkogüç" operasyonlarına ilişkin detayları bugün açıklamaştı. Bu operasyonlarda tam 210 kişi yakalanmıştı.  O operasyonların yapıldığı illerden bir tanesi de Afyonkarahisar olmuştu. Afyonkarahisar’da yapılan operasyon ile ilgili detaylar ortaya çıktı. 

yerlikaya-1

Afyon’dan 2 Kişi Kara Para Aklıyormuş 

Edinilen bilgilere göre, Ankara İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından “Suçtan Kaynaklanan Malvarlığı değerlerini Aklama” kapsamında Afyonkarahisar’da 2 şüpheli şahsın olduğu tespit edildi. K.Ö. ve K.Ö. isimli şahısların evlerine baskın verildi. 

FETÖ’nün sözde Milli Eğitim Zümre Başkanı Afyon’da yakalandı FETÖ’nün sözde Milli Eğitim Zümre Başkanı Afyon’da yakalandı

Dolarlar, Eurolar, Liralar ele geçirildi…

Polis evde yaptığı aramalarda 48 bin 330 Dolar, 19 bin 135 Euro, 169 bin 701 TL ve bir adet banka dekontu ele geçirdi. K.Ö.’nün suç unsurları ile birlikte Ankara Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü’ne teslim edildiği öğrenildi. >>Afyon Postası’ndan Egemen Toprak Çiçek’in Haberi.