Yıldız Erkeklerde zirvede Özel Afyon Bahçeşehir Ortaokulu

Yıldız erkeklerde Özel Afyon Bahçeşehir Ortaokulu, rakiplerini geride bırakarak turnuvanın birincisi oldu. Yaylabağı Şehit Ahmet Öztürk Ortaokulu ikinci, Şehit Şükrü Karadirek Ortaokulu üçüncü, TED Koleji Ortaokulu ise dördüncü sırada yer aldı.

Afyon’da Atletizm Heyecanı: Uzun atlama, cirit atma, gülle atma ve koşu… Afyon’da Atletizm Heyecanı: Uzun atlama, cirit atma, gülle atma ve koşu…

Whatsapp Image 2024 02 12 At 10.08.56

Yıldız Kızlarda Şehit Şükrü Karadirek Ortaokulu başarılı oldu

Yıldız kızlarda ise Şehit Şükrü Karadirek Ortaokulu, turnuvadan birincilik kupasıyla ayrıldı. Yaylabağı Şehit Ahmet Öztürk Ortaokulu ikinci, Çobanlar Kale Ortaokulu üçüncü, Şemsettik Karahisari Ortaokulu ise dördüncü oldu.

Whatsapp Image 2024 02 12 At 10.08.57

Spor Hizmetleri Müdürü Erşen'den tebrikler

Turnuvanın ardından düzenlenen ödül töreninde kupa ve madalyalar Spor Hizmetleri Müdürü Yılmaz Erşen tarafından takımlara takdim edildi. Erşen, yaptığı açıklamada tüm takımları tebrik ederek şunları söyledi:

"Bugün burada Okul Sporları faaliyet programı kapsamında düzenlenen Yıldız Erkekler ve Yıldız Kızlar Masa Tenisi müsabakalarının final müsabakalarını tamamladık. Gerçekten çok çekişmeli ve heyecanlı bir turnuva oldu. Tüm takımları ve sporcularımızı tebrik ediyorum. Göstermiş oldukları fair-play ruhu ve mücadeleci tavır takdire şayandı. Sporun kazananı her zaman dostluktur. Bu turnuvada da bunu bir kez daha gördük. Başarılı olan tüm takımları tekrar tebrik ediyor, bundan sonraki spor hayatlarında da başarılar diliyorum."

Turnuva heyecanı fotoğraflara yansıdı

Müsabakalar sırasında çekilen fotoğraflar da turnuvanın heyecanını ve coşkusunu gözler önüne serdi. Sporcuların mücadeleleri ve kazandıkları zaferler fotoğraflarda ölümsüzleştirildi.

>>Kudret Kuş'un Haberi

Editör: Kudret Kuş