5 yıldır hizmet veren Çınar Bahçe yeşili ve lezzetleri ile ön plana çıkıyor. 15 yıla dayanan turizm geçmiş olduklarını ifade eden işletme müdürü Abdullah Akkaya, yaz-kış hizmet verdiklerini ifade ederek, “Serpme kahvaltımız ön planda. Aynı şekilde ızgara çeşitlerimiz var. Geceleri semaver çayımız, çekirdeğimiz. Yani içeriğimiz biraz geniş” ifadelerini kullandı.

Whatsapp Image 2024 06 08 At 14.32.38 (2)

-25 yıllık peyzaj geçmişimizle güzel bir ortam hazırladık

İşletmelerinin peyzaj düzenlemelerini kendilerinin yaptıklarını ifade eden Akkaya, “Peyzaj geçmişimiz 25 yıla dayanıyor. Buranın bakımı komple bize ait, kendimiz yapıyoruz. İnsanlara böyle doğal ortam sunmak hoşumuza gidiyor. Biraz daha insanlar böyle doğal ortamlar istiyorlar. Onlara güzel bir mekan hazırladığımızı düşünüyoruz” dedi.

Whatsapp Image 2024 06 08 At 14.32.38

-Serpme Kahvaltıda 33 çeşit var

Sadece çay kahve değil, birbirinden lezzetli yemeklerle de günün her saatinde hizmette olduklarını söyleyen Akkaya, ‘Serpme kahvaltıda 33 çeşit içeriğimi var. Sıcaklardan sucuklu yumurtamız var, menemen, börek, peynir zeytin çeşitlerimiz, kızarmış köy ekmeği gibi lezzetlerimiz ile servis sunmaktayız”

CHP'li Görgöz'den erken seçim ile ilgili flaş cevap CHP'li Görgöz'den erken seçim ile ilgili flaş cevap

Whatsapp Image 2024 06 08 At 14.32.37 (1)

10 bin metrekare alanda çocuk parkı, içerisinde sedirler olan köşkler ve otoparklarının olduğunu söyleyen Akkaya doğanın içerisinde serpme kahvaltı etmek isteyen herkesi Çınar Bahçe’ye davet etti. Akkaya, buraya ulaşmak isteyenlerin Erkmen-Çakırköy yolunda, Çınar Bahçe tabelalarından ulaşabileceklerini söyledi.

Muhabir: Egemen Toprak Çiçek