Vali Yiğitbaşı'nın mesajı şöyle: 

-Bir asrını tamamlamış Cumhuriyetimizin yepyeni yüzyıllara...

Aziz Milletimiz başta olmak üzere tüm dünyaya huzur, barış ve hayırlar getirmesini temenni ettiğimiz yeni yılınızı en içten duygularımla tebrik ediyorum. 2024 yılının siz kıymetli hemşehrilerimiz ve tüm vatandaşlarımız için daha sağlıklı bir yıl olmasını yüce Rabbim'den niyaz ediyorum. Cumhuriyetimizin 100.yılını büyük bir coşkuyla kutladığımız 2023 yılı sona ererken, bir asrını tamamlamış Cumhuriyetimizin yepyeni yüzyıllara, Aziz Milletimizin birlik, beraberlik ve kardeşlik duygularıyla erişeceğine inancımız tamdır. Her geçen yıl, milletimizin birlik ve beraberliğini pekiştirecek, bir ve kardeş olarak geleceğe taşıyacak yeni bir ruhun habercisidir. Bu anlamda, 2024 yılının ülkemize ve tüm dünyaya huzur, sağlık ve esenlikler getirmesini temenni ediyorum. 

-Terör örgütlerine göz açtırmadık

Vatanımızın bölünmez bütünlüğü için büyük fedakarlıklarla savaşan ordumuza minnet ve şükranlarımı sunuyorum. 2023 yılında ülkemizin bölünmez bütünlüğüne kast eden terör örgütlerine göz açtırmadığımızı ve 2024 yılında da bu başarılı mücadeleye kararlılıkla devam edeceğimizi belirtmek isterim. Bir kez daha geçtiğimiz yıllarda terörle mücadelede verdiğimiz şehitlerimize Allah’tan rahmet, gazilerimize sıhhat ve afiyet diliyorum. Geride bıraktıkları ailelerine sabırlar diliyorum. 

-2024 yılı terör örgütlerinin saldırılarının son bulduğu bir yıl olsun

Geçtiğimiz hafta hain bir terör saldırısında şehadet şerbetini içen şehitlerimize Allah’tan rahmet diliyorum. Afyonkarahisar’da son yolculuğuna uğurladığımız şehidimizi rahmet ve minnetle anıyorum. Yeni yılın, tüm insanlık için daha huzurlu ve daha müreffeh bir dünyanın inşasına yönelik atılacak adımların atıldığı ve tüm ülkelerin orta hedef ve ilkeler doğrultusunda birleştiği bir yıl olmasını diliyorum. 2024 yılının, ülkemizde çeşitli ülkelerden destek bulan terör örgütlerinin saldırılarının son bulduğu, Gazze’de masum kadın ve çocukların katledilmesine karşı tüm dünyanın tek vücut olup tavır aldığı ve dünyanın neresinde olursa olsun açlık, zulüm, sömürü, işkence ve işgal gibi insanlık dışı muamelelere maruz kalan tüm toplumların huzura kavuştuğu bir yıl olmasını temenni ediyorum.  

İYİ Partili Mısırlıoğlu Dazkırı'da konuştu: Güneş Başkan ile Dazkırı'mız iyi olacak İYİ Partili Mısırlıoğlu Dazkırı'da konuştu: Güneş Başkan ile Dazkırı'mız iyi olacak

-Sağlık ve esenlik temennisi

Bu süreçte her zaman ve şartta vazife başında olan, şehrimizin güvenliği ve huzuru için çalışan tüm mesai arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Şehrimizde huzur içinde yaşamını sürdüren tüm hemşehrilerimize yeni yılın sağlık ve esenlik getirmesini temenni ediyorum. 2024 yılının ülkemizde daha huzurlu, sağlıklı ve müreffeh bir yılın inşası için katkılar sunmasını niyaz ediyorum. 

Kaynak: Hanım Sündük'ün Haberi.