Zafer Partisi Afyonkarahisar İl Başkanı Mevlüt Tekdemir, partisinin merkez ilçe kongresinde konuşarak, “Ülkemizin istikrarına ve bölünmez bütünlüğüne yönelik en büyük tehdit; ülkemizi bir iç savaşa sürüklemek için Türkiye’ye gönderilen 10 milyon sığınmacı ve kaçaktır.” dedi

Zafer Partisi Afyonkarahisar İl Başkanı Mevlüt Tekdemir, kongrede şunları söyledi:

CUMHURİYET TARİHİNİN EN ZOR GÜNLERİ

Zafer partisi Afyonkarahisar merkez ilçe kongresine gelerek yaptığınız katkı ve katılımlarınız için çok teşekkür ederim. Cumhuriyet tarihinin en zor günlerinden geçtiğimiz bu günlerde Türk Milleti’nin Anadolu’da bağımsız, refah içinde birliğini koruma ve varlığını savunma iradesini temsil eden ve Büyük Taarruzun 99. yıldönümünde 26 Ağustos 2021’de kurulan Zafer Partisinin Afyonkarahisar il teşkilatını kurmanın ciddiyeti ve sevinci ile bugün burada toplanmış bulunuyoruz.

KAMU LİYAKATSIZ İNSANLARLA DOLDU

Türkiye cumhuriyeti şuan tarihinde ilk defa bu kadar derin siyasi, ekonomik ve beka krizi ile baş başadır. Merkez bankası hazinesi eksi 54 milyar dolar ile boşaltılmışken, kamu liyakatsiz insanlarla doldurulmuşken, hain darbe sonrası silahlı kuvvetlerin komuta gücü kaybolmuşken, bütün birliklerimiz Suriye’de iken kışlalar boşaltılmışken, bütün kamu ve özel firmalar, arsalar, limanlar, fabrikalar büyük bir hızla yabancılara satılırken, liyakatli doktorlarımız, mühendislerimiz yurtdışına göç ederken, tarım hayvancılık bitirilip halkımız aşırı pahalılıktan markete gidemezken, Yunanistan bize ait olan 19 adayı işgal edip sınırımızda işgal tatbikatları yaparken, gıda ve enerji neredeyse tamamen dışa bağımlı hale getirilirken, ormanlarımız, buğday tarlalarımız bile isteye yakılırken oluşan durumu değerli Afyonkarahisar halkımızın takdirine sunuyorum.

ÜLKENİN DEMOKRAFİK YAPISI DEĞİŞTİRİLİYOR

Bütün bunlar yetmezmiş gibi andımız yasaklanmakta, TC yazıları her yerden kaldırılmakta, Türk milleti binlerce yıldır sahip olduğu topraklarda azınlık yapılmaya çalışılmaktadır.Bu hain hedefe ulaşmak için Suriye, İran ve ermeni sınırlarındaki mayınlar temizlenerek 10 milyon sığınmacının ülkemizin her bir ilçesine girilmesine müsaade edilmekte ve ülkenin demografik yapısı değiştirilmektedir. Ülkemiz halihazırda gizli bir istila altındadır.

İÇ SAVAŞI KÖRÜKLEMEK İÇİN 10 MİLYON SIĞINMACI TÜRKİYE’DE

Şu an her şeyden önemli olarak Türk milletinin ekonomik refahına, ülkemizin istikrarına ve bölünmez bütünlüğüne yönelik en büyük tehdit; ülkemizi bir iç savaşa sürüklemek için Türkiye’ye gönderilen 10 milyon sığınmacı ve kaçaktır. Her bir Suriyeli kadının doğum oranı 5.4 iken, her Türk kadının doğum oranı 1.9 dur. Bu korkunç oran sonucu 5- 10 sene sonra çocuklarımız sığınmacı Araplarla baş başa kalacaktır. İleride oluşacak bu demografik yapı ile Suriyeli belediye başkanları, Suriyeli doktor ve valilerle karşılaşacağız.

ÜLKEMİZ ÖRTÜLÜ BİR ŞEKİLDE İSTİLA EDİLİYOR

Türk Milleti’nin yüzde 90’ı gibi ezici bir çoğunluğu Suriyelilerin Suriye’ye, Afganların Afganistan’a, Iraklıların Irak’a, İranlıların İran’a dönmesini istemektedir. Türk Milleti ve Zafer Partisi ülkemizin örtülü bir şekilde istila edildiğinin farkındadır. Türk Milleti, zayıfa, biçareye, yardıma muhtaç olana kapısını açar ancak ülkesinin işgal edilmesine müsaade etmeyecektir. Türk Milleti, Türkiye Türklerindir demektedir. Milletimizin bu doğrultudaki iradesi siyasette bugüne değin hiçbir siyasi parti tarafından temsil edilmemekteydi. Bugünden itibaren Türk Milletinin iradesi Türk siyasetinde temsil edilmektedir.

Pazartesi gününe dikkat: Afyon, Uşak, Manisa, Denizli, Isparta ve Burdur... Pazartesi gününe dikkat: Afyon, Uşak, Manisa, Denizli, Isparta ve Burdur...

1 YILDA ÜLKELERİNE GÖNDERİLECEKLER

Zafer Partisi iktidarında 10 milyon sığınmacı 1 yıl içerisinde ülkelerine gönderilecektir. Bu beka sorunu, Türk milletine Türk kimliğinin hatırlatılması ile ülkenin geçirdiği ekonomik kriz bitirilerek çocuklarımıza güzel ve bağımsız bir gelecek yaratmak biz Zafer partililerin en büyük görevidir.

Biz Türküm dedikçe, Atatürk çizgisinde Türk milliyetciliğini hatırlattıkça, bütün sığınmacılar ülkelerine acilen dönsün dedikçe göreceksiniz ki: Zafer Partisine saldıracaklardır.

ONLARIN DESTEĞİNİ İSTEMİYORUZ

Önümüzdeki süreçte emperyalizmin yerli işbirlikçileri, bölücüler, liberaller, selefiler, yandaşlar ve sarı muhalefet sessiz ve derinden bize “yabancı düşmanı” ve “ırkçı” diye saldıracaklardır. Bize ırkçı ve yabancı düşmanı diyenler, Kıbrıs’ın jeopolitik önemi yoktur, Annan Planını imzalayalım diyenlerdir. Bize ırkçı ve yabancı düşmanı diyenler zamanında FETÖ sivil toplum örgütüdür ve, demokrasinin gelişmesine katkı veriyor diyenlerdir. Bize ırkçı ve yabancı düşmanı diyenler, Ergenekon ve Balyoz kumpaslarının ortaklarıdır. Bize ırkçı ve yabancı düşmanı diyenler, PKK ile müzakereleri alkışlayıp, katil Öcalan için demokrasiyi geliştiriyor diyenlerdir.

Bırakın bunlar bize ırkçı ve yabancı düşmanı desinler. Onların desteğini istemiyoruz. Onların oylarını istemiyoruz. Onlara bir tek şey söylüyoruz:CANINIZ CEHENNEME! Sizin hakaretleriniz bizim için iltifattır.

TARİHİN EN AĞIR FELAKETİ KAPIDA
Türkiye bu sığınmacı ve kaçakları ülkelerine yollayamaz ise tarihinin en ağır felaketine sürüklenecektir. İktidar bu vahim durumun şartlarını hazırlamış, muhalefet ise öylece seyretmektedir. Türk milleti, onları misafir edebilmek için 100 milyar dolar harcarken, sığınmacıların son zamanlarda artan küstah, şımarık, saldırgan ve cihatcı tavırları asla kabul edilemez. Bu misafirliğin süresi dolmuştur, bundan sonraki aşama ise zafer partisi iktidarında, bir yıl içerisinde güvenli bir şekilde sığınmacıları ülkelerine geri göndermektir.

ARKAMIZ FİNANSAL DESTEK YOK AMA HERKES BİZİ KONUŞUYOR

Zafer partisi Türk'üm demektedir. Zafer partisi Atatürk ve cumhuriyet konusunda asla taviz vermem demektedir. Türk yurdunda demografik yapıyı bozdurmam demektedir. Türkiye'de Türkçe konuşulur, Türkiye'ye doldurduğunuz 10 milyon Suriyeli'yi artık istemiyorum demektedir. Şu anda arkasında hiçbir finansal desteği olmayan Zafer partisi herkesin konuştuğu bir parti haline geldiyse bu büyük bir başarıdır.

KUVAYİ MİLLİYE HAREKETİ NE İSE ZAFER PARTİSİ'NİN BAŞLATTIĞI MÜCADELE AYNIDIR

Şurası bir gerçek ki Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün Kurtuluş mücadelesinde başlatmış olduğu Kuvayi Milliye hareketi ne ise Zafer Partisi'nin başlatmış olduğu siyasi mücadelede aynısıdır.