Zafer Partisi Afyonkarahisar İl Başkanı Mevlüt Tekdemir, Sultandağı İlçe Kongresi’nde konuşarak, “Ülkemiz şuan sığınmacılar tarafından örtülü istila altındadır. Ekonomimiz Cumhuriyet tarihinin en ağır krizinden geçiyor”

Yem fiyatlarından dolayı 7 aylık hamile inekler kesime veriliyor! Yem fiyatlarından dolayı 7 aylık hamile inekler kesime veriliyor!

Ümit Özdağ liderliğinde kurulan Zafer Partisi’nin Sultandağı ilçe kongresi bugün gerçekleşti. Kongrede konuşan Zafer Partisi İl Başkanı Mevlüt Tekdemir kurucu üyelere teşekkür ederken aşağıdaki konuşmayı yaptı:

ÜLKEMİZ İSTİLA ALTINDA

"Değerli Sultandağı Zafer Partili Mücadele Arkadaşlarım; Ülkemiz şuan sığınmacılar tarafından örtülü istila altındadır. Ekonomimiz Cumhuriyet tarihinin en ağır krizinden geçiyor. Devletimizin kurumsal yapısı ağır şekilde hırpalanmıştır. Haziran 2023 seçimlerinde Cumhurbaşkanı Erdoğan, arkasında kurumsal, toplumsal, ekonomik ve demografik felaket bırakarak ayrılacaktır.

TÜRKİYE ZAFER PARTİSİ İLE AYAĞA KALKACAKTIR

Türkiye'nin ayağa kalkması ancak Zafer Partisi sayesinde olabilir. Bizler, Türk Milliyetçileri olarak, Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün emanetini, yine O'nun ilkelerini kılavuz alarak, korumak ve daha ileri götürmek için Zafer Partisi'ni kurduk. Şimdi sizlerle beraber büyüyecek, çoğalacak ve hep beraber bedeli şehit kanıyla ödenmiş vatanımızın gelecek bin yıllarda da Türk Vatanı olmasını sağlamak için var gücümüzle çalışacağız.

HER BİRİMİZ BİR BAYRAK OLACAĞIZ

Türk bayrağı ilelebet Anadolu'nun en ücra köşesinde dahi dalgalanacaktır. Gerekirse her birimiz bir bayrak olacağız. Birlikte Zafer'e koşacağız. Kongremizin, Sultandağı ilçemize ve vatanımıza hayırlı olmasını diliyor, her birinizi özveriniz ve cesaretiniz için kutluyorum. Devlet