Türkiye, tarihinin en önemli seçimlerinden birine gidiyor.Afyonpostasi.com.tr 31 Mart 2024 günü gerçekleştirilecek yerel seçimde hızlı ve güvenilir haber kaynağı olarak yanınızda olacak. 31 Mart akşamı Yüksek Seçim Kurulu’nun (YSK) yayın yasağını kaldırmasının ardından seçim sonuçlarını anbean Afyonpostasi.com.tr'de detaylı bir şekilde bulacaksınız.

BAŞKAN ADAYLARI VE İL GENEL MECLİSİ OYLARI YER ALACAK

Başkan adaylarının aldığı oylar ve  partilerin il genel meclisi seçiminde aldığı oylar Afyonpostasi.com.tr’nin özel seçim sayfasında olacak.

İL, İLÇE VE BELDE SEÇİM SONUÇLARI YER ALACAK

Anadolu Ajansı’nı veri kaynağı olarak kullanacak olan Afyonpostasi.com.tr’nin Seçim 2024 sayfasında il,  ilçe ve belde seçim sonuçları yer alacak. Bu kapsamda Afyonkarahisar’daki 60 belediye başkanlığı sonucu bu adreste olacak. 

PARTİLERE GÖRE ÖZEL SAYFA…

Partilere özel hazırlanan sayfada, bir partinin hangi ilden ne kadar oy aldığını öğrenebileceksiniz. Türkiye haritası üzerinden en az veya en çok oy oranına sahip olduğu illeri anlık güncellemelerle takip edebileceksiniz. Merak ettiğiniz şehirlerde hangi adayın ve hangi partinin ne kadar oy aldığı ve ne kadar oy oranına sahip olduğu Seçim 2024 sayfamızda yer alacak. Ayrıca bulunduğunuz veya merak ettiğiniz ilçedeki seçim sonuçlarını öğrenmek isterseniz, yine bu seçtiğiniz il sayfalarına gelerek ilçe bazlı seçim sonuçlarına da ulaşabileceksiniz.

SOSYAL MEDYA HESABIMIZDAN TAKİP EDİN

Seçim sonuçları sayfalarımız mobil uyumlu olarak takip edilebilecek ve afyonpostasi.com.tr ana sayfasından ve Afyon Postası Seçim 2024 sayfamızdan erişilebilecek.

Afyonkarahisar Belediye Meclisi’nde flaş seçim: Meclis Başkanvekilleri, Katip Üyeler, Encümen Üyeleri… Afyonkarahisar Belediye Meclisi’nde flaş seçim: Meclis Başkanvekilleri, Katip Üyeler, Encümen Üyeleri…

31 Mart 2024 Pazar günü seçim sonuçlarını, seçim gündemiyle ilgili son dakika haberlerini, en sıcak gelişmeleri anbean Afyon Postası sosyal medya hesaplarından #AfyonSecim2024 etiketiyle anbean paylaşıyor olacağız.

SEÇİM SAYFAMIZA BEKLİYORUZ

Türkiye’nin nefesini tutarak beklediği seçim sonuçlarını her detayıyla öğrenmek için https://secim2024.afyonpostasi.com.tr sayfalarımıza tüm okuyucularımızı bekliyoruz.

CANLI YAYIN

Öte yandan Afyon Postası İmtiyaz Sahibi Gazeteci Nail Azbay, seçim sonuçlarını canlı olarak yorumlayacak. Bu yayın saat 19.00’da Afyon Postası’nın Youtube, Facebook, İnstagram hesapları üzerinden eş zamanlı olarak gerçekleşecek.