Muharrem Uslu’nun Kurban Bayramı Mesajı özetle şöyle: 

Birlik Ve Beraberlik Vurgusu

Her ülkenin, her toplumun ve her milletin coşkuyla kutladığı ve daha çok kenetlendiği özel günler, dini milli bayramları vardır. Dini ve milli bayramlarımız, Türk Milleti olarak dostluğun ve barışın birey ve toplum hayatındaki önemini, farklılıkların ayrıştırıcı faktör değil zenginleştirici bir değer olduğunu, birlik ve beraberlik içinde daha güzel ve daha güçlü olduğumuzu tekrar hatırlayarak daha içten benimsememize vesile olur.

Kurban Özel Bir Bayramdır

Kurban Bayramı da bu duyguları yaşatan özel bayramlarımızdan biridir. Öncelikle tüm şehitlerimizi ve işinin başında can veren emekçi kardeşlerimizi rahmetle ve minnetle anıyoruz.

Alın Teriyle Hayata Tutunmanın Haklı Onurunu Yaşayanlar…

Emeğini vatanı ve milleti için sarf eden, alın teriyle hayata tutunmanın haklı onurunu ve gururunu yaşayan tüm emekçi kardeşlerimiz, şehit yakınları ve gazilerimiz  başta olmak üzere aziz milletimizin Kurban Bayramı’nı en içten duygularla kutlar sağlık ve esenlikler dilerim. 

Afyon’da 2 yıldır çivi çakılmayan tesis için para bulundu: Nail Azbay gündeme getirmişti Afyon’da 2 yıldır çivi çakılmayan tesis için para bulundu: Nail Azbay gündeme getirmişti

Muhabir: Kudret Kuş'un Haberi.