Tavşanlı Emniyet Müdürlüğü, Jandarma Komutanlığı ve Tavşanlı Belediyesi’ne bağlı trafik ekipleri Cumhuriyet Meydanı’nda kurdukları stantta özellikle emniyet kemeri ile kask kullanımının önemine dikkat çekti.

Kurulan stantta İlçe Jandarma Komutanlığı, İlçe Emniyet Müdürlüğü ve Belediye Zabıta Trafik ekipleri tarafından trafikte uyulması gereken kurallar hakkında detaylı bilgilendirme yapıldı.

Vatandaşlar trafik ekipleri tarafından ayrıntılı olarak bilgilendirildi. Trafik bilincinin artırılması amacıyla çeşitli broşürler dağıtıldı.

Özellikle emniyet kemeri kullanımının önemi vurgulanarak, sürücülerin ve yolcuların güvenliği için emniyet kemeri takılması gerekliliği üzerinde duruldu.

Hızlı bir şekilde artan motosiklet kazalarını önlemek adına, sürücülerin mutlaka kask takması gerektiği hatırlatıldı. Kaskın hayati önem taşıdığı belirtildi.

Kütahya Tavşanlı İstiklal Ortaokulu’nda Yardım Standları ve Bahar Şenliği Coşkusu Kütahya Tavşanlı İstiklal Ortaokulu’nda Yardım Standları ve Bahar Şenliği Coşkusu

Bu arada belediye binasında Nikahlarını yeni kıyan çift, mutluluklarını paylaşmak için trafik bilgilendirme etkinliğine katıldı. İHA