30. Uluslararası Marmaris Yarış Haftası

Muğla'da düzenlenen organizasyonun üçüncü gün yarışları tamamlandı

SPOR 30.10.2019, 22:00 30.10.2019, 22:00
30. Uluslararası Marmaris Yarış Haftası


MUĞLA (AA) Muğla"nın Marmaris ilçesinde düzenlenen 30. Uluslararası Marmaris Yarış Haftası"nın üçüncü gün yarışları tamamlandı.

Marmaris Uluslararası Yat Kulübü (MIYC) tarafından Marmaris Körfezi ve açık denizde gerçekleştirilen yarışlara, 13 ülkeden 124 yelkenli yat ile bin 105 sporcu katılıyor.

Üçüncü gün yarışlarında Netsel Marina"dan ayrılarak körfeze ve açık denize çıkan yatlar, yarış için bir süre rüzgar bekledi.

Koy içinde de yelkenciler yatlarını önceden yerleştirilmiş şamandıraların etrafından dolaştırarak bitiş noktasına ulaşmaya çalıştı.

IRC Division sınıfı yatlar koy içinde yarışırken, IRCCHR Division sınıfı yatlar koy dışında mücadele etti. Rüzgar döndüğünden, IRC1 Division, IRC2 Division ve IRC3 Division sınıfları 6. yarışı gerçekleştiremedi.

Yelkenli yatların iki grup ve 12 sınıfta mücadele ettiği yarışlarda dereceye girenlere, Netsel Marina etkinlik alanında düzenlenen törenle ödülleri verildi.

Organizasyonun üçüncü gününde gerçekleştirilen yarışlarda sınıflarında ilk sırayı elde eden yatlar ve kaptanları şöyle:

5. Yarış (Setur Marinaları)

IRC1 Division: LagerthaMikhail Voronov (Rusya)

IRC2 Division: St.AnnaVlas Kadetov (Rusya)

IRC3 Division: Red ScorpionViacheslav Ermolenko (Rusya)

IRC4 Division: SymfonyTimokov Anton (Rusya)

IRC5 Division: Ada SailorAli Öztürk (Türkiye)

IRC6 Division: İskorpitSergey Golofast (Rusya)

IRC7 Division: ClavellaLeo Kolff (Hollanda)

IRCCHR1 Division: Gökova3Valentin Nikolov (Bulgaristan)

IRCCHR2 Division: LoreleyAleksei Ivanov (Rusya)

IRCCHR3 Division: Albacoreİgor Burov (Rusya)

IRCCHR4 Division: JuliaJudin Boris (Rusya)

IRCCHR5 Division: KaçamakAli Toker (Türkiye)

6. Yarış (Setur Marinaları)

IRC4 Division: SymfonyTimokov Anton (Rusya)

IRC5 Division: LoopingYury Shuvalov (Rusya)

IRC6 Division: Lettlandİgor Bukovskis (Letonya)

IRC7 Division: ClavellaLeo Kolff (Hollanda)

IRCCHR1 Division: TiburonKonstantin Danko (Rusya)

IRCCHR2 Division: LoreleyAleksei Ivanov (Rusya)

IRCCHR3 Division: Barracudaİlya Terentiev (Rusya)

IRCCHR4 Division: Hide AwayMikhail Tekuchev (Rusya)

IRCCHR5 Division: BabeAlexander Shalaykin (Rusya)

Yorumlar (0)
20°
parçalı az bulutlu
Namaz Vakti 03 Haziran 2020
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı
Puan Durumu
Takımlar O P
1. Trabzonspor 26 53
2. Başakşehir 26 53
3. Galatasaray 26 50
4. Sivasspor 26 49
5. Beşiktaş 26 44
6. Alanyaspor 26 43
7. Fenerbahçe 26 40
8. Göztepe 26 37
9. Gaziantep FK 26 32
10. Denizlispor 26 31
11. Antalyaspor 26 30
12. Gençlerbirliği 26 28
13. Kasımpaşa 26 26
14. Konyaspor 26 26
15. Malatyaspor 26 25
16. Çaykur Rizespor 26 25
17. Ankaragücü 26 23
18. Kayserispor 26 22
Takımlar O P
1. Hatayspor 28 53
2. Erzurum BB 28 47
3. Bursaspor 28 46
4. Adana Demirspor 28 45
5. Akhisar Bld.Spor 28 45
6. Fatih Karagümrük 28 43
7. Altay 28 43
8. Ümraniye 28 40
9. Giresunspor 27 38
10. Keçiörengücü 28 35
11. Balıkesirspor 28 35
12. Menemen Belediyespor 28 35
13. İstanbulspor 27 33
14. Altınordu 28 31
15. Boluspor 28 25
16. Osmanlıspor 28 24
17. Adanaspor 28 20
18. Eskişehirspor 28 17
Takımlar O P
1. Liverpool 29 82
2. Man City 28 57
3. Leicester City 29 53
4. Chelsea 29 48
5. M. United 29 45
6. Wolverhampton 29 43
7. Sheffield United 28 43
8. Tottenham 29 41
9. Arsenal 28 40
10. Burnley 29 39
11. Crystal Palace 29 39
12. Everton 29 37
13. Newcastle 29 35
14. Southampton 29 34
15. Brighton 29 29
16. West Ham 29 27
17. Watford 29 27
18. Bournemouth 29 27
19. Aston Villa 28 25
20. Norwich City 29 21
Takımlar O P
1. Barcelona 27 58
2. Real Madrid 27 56
3. Sevilla 27 47
4. Real Sociedad 27 46
5. Getafe 27 46
6. Atletico Madrid 27 45
7. Valencia 27 42
8. Villarreal 27 38
9. Granada 27 38
10. Athletic Bilbao 27 37
11. Osasuna 27 34
12. Real Betis 27 33
13. Levante 27 33
14. Deportivo Alaves 27 32
15. Real Valladolid 27 29
16. Eibar 27 27
17. Celta de Vigo 27 26
18. Mallorca 27 25
19. Leganés 27 23
20. Espanyol 27 20