evden eve nakliyat eşya depolama Nakliyat nakliye uluslararası evden eve nakliyat gebze nakliyat

15 Kasım 2019, Cuma

Afyon'un Fikir Gazetesi

30. Uluslararası Marmaris Yarış Haftası

30. Uluslararası Marmaris Yarış Haftası


MUĞLA (AA) Muğla'nın Marmaris ilçesinde düzenlenen 30. Uluslararası Marmaris Yarış Haftası'nın üçüncü gün yarışları tamamlandı.

Marmaris Uluslararası Yat Kulübü (MIYC) tarafından Marmaris Körfezi ve açık denizde gerçekleştirilen yarışlara, 13 ülkeden 124 yelkenli yat ile bin 105 sporcu katılıyor.

Üçüncü gün yarışlarında Netsel Marina'dan ayrılarak körfeze ve açık denize çıkan yatlar, yarış için bir süre rüzgar bekledi.

Koy içinde de yelkenciler yatlarını önceden yerleştirilmiş şamandıraların etrafından dolaştırarak bitiş noktasına ulaşmaya çalıştı.

IRC Division sınıfı yatlar koy içinde yarışırken, IRCCHR Division sınıfı yatlar koy dışında mücadele etti. Rüzgar döndüğünden, IRC1 Division, IRC2 Division ve IRC3 Division sınıfları 6. yarışı gerçekleştiremedi.

Yelkenli yatların iki grup ve 12 sınıfta mücadele ettiği yarışlarda dereceye girenlere, Netsel Marina etkinlik alanında düzenlenen törenle ödülleri verildi.

Organizasyonun üçüncü gününde gerçekleştirilen yarışlarda sınıflarında ilk sırayı elde eden yatlar ve kaptanları şöyle:

5. Yarış (Setur Marinaları)

IRC1 Division: LagerthaMikhail Voronov (Rusya)

IRC2 Division: St.AnnaVlas Kadetov (Rusya)

IRC3 Division: Red ScorpionViacheslav Ermolenko (Rusya)

IRC4 Division: SymfonyTimokov Anton (Rusya)

IRC5 Division: Ada SailorAli Öztürk (Türkiye)

IRC6 Division: İskorpitSergey Golofast (Rusya)

IRC7 Division: ClavellaLeo Kolff (Hollanda)

IRCCHR1 Division: Gökova3Valentin Nikolov (Bulgaristan)

IRCCHR2 Division: LoreleyAleksei Ivanov (Rusya)

IRCCHR3 Division: Albacoreİgor Burov (Rusya)

IRCCHR4 Division: JuliaJudin Boris (Rusya)

IRCCHR5 Division: KaçamakAli Toker (Türkiye)

6. Yarış (Setur Marinaları)

IRC4 Division: SymfonyTimokov Anton (Rusya)

IRC5 Division: LoopingYury Shuvalov (Rusya)

IRC6 Division: Lettlandİgor Bukovskis (Letonya)

IRC7 Division: ClavellaLeo Kolff (Hollanda)

IRCCHR1 Division: TiburonKonstantin Danko (Rusya)

IRCCHR2 Division: LoreleyAleksei Ivanov (Rusya)

IRCCHR3 Division: Barracudaİlya Terentiev (Rusya)

IRCCHR4 Division: Hide AwayMikhail Tekuchev (Rusya)

IRCCHR5 Division: BabeAlexander Shalaykin (Rusya)

Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0
yukarı çık