banner16

banner177

banner15

banner153

Uluçay: Devlete parmak sallayan kim varsa bedelini ödeyecek

AK Parti Teşkilatlarının 81 ilde düzenlediği aile iftarı programı Afyonkarahisar’da da yoğun bir katılımla gerçekleşti. Bu programda konuşan AK Parti Afyon İl Başkanı Hüseyin Ceylan Uluçay, “Bunların derdi devlet olsa hainlerle iş tutmaz, derdi hukuk olsa teröriste ağıt yakmazlar. Şehitlerimiz için sesi cılız çıkıp vatan hainleri için bağıran üzülen, liderimizi hadsiz bir şekilde tehdit eden, devlete parmak sallayan kim varsa elbette bedelini ödeyecektir” dedi

SİYASET 01.05.2022, 11:01
Uluçay: Devlete parmak sallayan kim varsa bedelini ödeyecek
banner18

AK Parti teşkilatları Türkiye’nin 81 İlinde düzenlenen 'Vefa Buluşması' Teşkilat İftarı programında bir araya geldi. Kuruluşundan bugüne AK Parti’ye emek vermiş tüm partilileri kapsayan iftar programında ‘Davamız bir, yolumuz bir, gönüller bir, Biz birlikte büyük bir aileyiz’ mesajı verildi.

1500 kişi katıldı

AK Parti Afyonkarahisar Başkanı Hüseyin Ceylan Uluçay’ın yaptığı organizasyona, AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili İbrahim Yurdunuseven, Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, İl Genel Meclis Başkanı Burhanettin Çoban, Kadın Kolları Başkanı Ferda Ertürk, Gençlik Kolları Başkanı Ethem Karahan, Merkez İlçe Başkanı Ziya Coşkun Karadeniz, tüm ilçe teşkilatları, önceki dönem il başkanları, milletvekilleri, merkez ilçe başkanları, kurucular ve tüm partililer katıldı. 

Önce Erdoğan konuştu, sonra Uluçay

Aile iftarında ezan öncesi ilk konuşmayı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan yaptı. Partilileri selamlayan Erdoğan 2023 hedeflerini anlattı. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın ardından programın açılış konuşmasını AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanı Hüseyin Ceylan Uluçay yaptı. Uluçay, “Her biri birbirinden kıymetli teşkilat mensuplarımız, basın mensuplarımız teşkilatımıza özel iftarımıza hoş geldiniz şeref verdiniz. Başı rahmet, ortası mağfiret, sonu cehennemden kurtuluş olan Ramazan-ı Şerifte Cenab-ı Allah ibadetlerimizi kabul eylesin, bizleri birlik ve beraberlik içinde Ramazan Bayramı'na kavuştursun. Milletimiz, İslam alemi ve tüm insanlık için hayırlara vesile olsun diliyorum” dedi.

“Girdiğimiz her seçimde ömür biçtiler ama sandığa gömüldüler”

Uluçay konuşmasında şunları söyledi; 2001’de kurulan partimiz, 2002 seçimleri ile birlikte solcusundan sağcısına, her kesime, yani aziz milletimize hizmete başlamıştır. 20 yılda AK Parti hükümetlerinin hizmetlerinin dokunmadığı kimse kalmamış, herkesin faydalandığı mutlak bir hizmeti olmuştur. 20 yıldır olduğu gibi bugün de sosyal donatıdan, adalete, alt yapıdan üst yapıya kadar gerek belediyelerimiz, gerek il genel meclisimiz, gerek ise merkezi hükümetimizin destekleri ile siz değerli milletimize hizmet etmeye devam etmektedir. 20 yıl önce Partimize ömür biçenlerin, bugünlerde yine çaresizlikleri akıllarına geldiğinden dolayı olmalı ki akıllarınca yine ömür biçmeye başladıklarını duyuyoruz. 20 yıldır girdiğimiz 15 seçimin her birinin öncesinde ömür biçtiler ama sandığa gömülen yine kendileri oldu. Elhamdülillah ömür biçenlerin hiçbir hayali gerçekleşmedi, yine gerçekleşmeyecek. 

“Vesayeti de darbeleri de sizlerin sayesinde ortadan kaldırdı”

Uluçay konuşmasında “80 yılda yapılmayan, yapılamayan bunca sosyal ve idari yatırım sizlerin sayesinde yapılmıştır. Bugün her alanda kadının adı ve imzası varsa AK Parti'nin ve sizlerin gayretleri sayesindedir. İnşa ettiğimiz tüm eserlerimizi kadınlarımızla birlikte gerçekleştirdik. Gençlerimiz 18 yaşında seçilip hür iradeleri ile Türkiye Büyük millet Meclisi çatısı altında siyaset yapabiliyor ise bu da sizlerin sayesindedir. Sizlerin sayesinde sadece bunlar mı oldu? Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan dün sizlerden aldığı güçle başörtüsü yasağını kaldırdı. Sizlerin sayesinde darbeleri alt etti. 80 yılda ülkemizi içten içe kemiren adeta bir kanser misali olan vesayet sistemini sizlerin sayesinde ortadan kaldırdı. Ayasofya açıldıysa sizlerin sayesinde açıldı. Yabancı liderlerin karşında el ovuşturan değil, dik duran bir ülke isek bu da sizlerin sayesindedir. Aldığımız alt ve üst yapı yatırımları, çıkarılan yargı paketleri, ülkemiz ve ilimizde vatandaşlarımızın lehine ne yapıldı ise sizlerin sayesindedir. Bu büyük ve güçlü dava hareketi bugün ayakta ise sizlerle birlikte aynı yolu yürüdüğümüz için ayaktadır. Kol kola, el ele, omuz omuza yürüdüğümüz, safları sık tuttuğumuz için ayaktadır.” İfadelerine yer verdi.  

“Değil siz, ağababalarınız da gelse zarar veremeyeceksiniz”

“Bugün kırgınlıkları, dargınlıkları bir kenara bırakıp sık olan saflarımızı daha da sıkılaştırma vaktidir” diyen Uluçay şöyle devam etti; Önümüzde çetin bir yol var. Kenetlenirsek, birlik olursak zor, kolay olur. Bizim tek sevdamız var. O da büyük Türkiye. Efendimiz Hz. Muhammed ne diyor hadisinde; Birbirinize sırt çevirmeyiniz. Birbirinize kin tutmayınız. Birbirinizle dostluğunuzu kesmeyiniz. Ey Allah’ın kulları kardeş olunuz. Değerli dava arkadaşlarım karşımızdaki ittifakın derdi ne parlamenter sistem de, ne devlet de, ne de millet değildir. Bunların derdi devlet olsa hainlerle iş tutmaz, derdi hukuk olsa teröriste ağıt yakmazlar. Şehitlerimiz için sesi cılız çıkıp vatan hainleri için bağıran üzülen, liderimizi hadsiz bir şekilde tehdit eden, devlete parmak sallayan kim varsa elbette bedelini ödeyecektir. Sözlerime son verirken; Değil siz Cumhurbaşkanımıza zarar vermek, sizin dışarıdaki kelli felli ağa babalarınız gelse dahil yine gücü yetmeyecektir. 

“2023’te galip olan AK Parti olacak, Cumhurbaşkanımız olacak”

Daha sonra da AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili İbrahim Yurdunuseven bir konuşma yaptı. Yurdunuseven “Bugüne kadar partimize hizmeti geçen bütün AK Partili kardeşlerimi Allah'ın selamı ile selamlıyorum. Bizi burada bir araya getiren öncelikle İl Başkanı ve teşkilatımıza çok teşekkür ediyorum. Gerçekten güzel bir organizasyonla bize iftar ettirdiler. Allah kabul etsin. Önümüz 2023. Burada AK Parti'nin nasıl bir parti olduğunu, nasıl vefakar bir parti olduğunu, nasıl hizmetkar olduğunu gördük elhamdülillah. İnşallah 2023'te de 2024'te de sizlerle el ele kol kola kardeşçe seçimlere gideceğiz ve inşallah yine galip olan AK Parti olacak, Cumhurbaşkanımız olacak” dedi. 

“Herkese teşekkür ediyorum”

İl Genel Meclis Başkanı Burhanettin Çoban da “Ben de bu organizasyonda emeği geçen herkesi kutluyorum muhteşem bir organizasyon olmuş muhteşem bir tablo görüyorum. AK Parti teşkilatlarında görev alarak ben de bu hizmette varım diyen herkese ayrı ayrı teşekkür ediyorum” dedi. 

“Çalışmalarımıza bekliyoruz”

AK Parti Merkez İlçe Başkanı Ziya Coşkun Karadeniz de “İnşallah bundan sonraki süreçte de partimizde görev alan arkadaşlarla beraber hareket etmek istiyoruz. Çalışmalarımıza bekliyoruz” dedi. 

“Böyle güzel bir günde yalnız bırakmadınız”

AK Parti İl Kadın Kolları Başkanı Ferda Ertürk de “Tüm teşkilatlarımıza çok teşekkür ediyorum. Ayaklarınıza sağlık. Bizleri böyle güzel bir günde yalnız bırakmadınız. Şimdiden bayramınızı kutluyorum. Rabbim nice bayramlara birlik ve beraberlik içerisinde erişmeyi nasip eylesin” ifadelerine yer verdi. 

“Programımızın bereketli sonuçlar getirmesini diliyorum”

Gençlik Kolları Başkanı Ethem Karahan da “Teşkilatımıza değer vermiş yol arkadaşlarım; Programımızın hayırlı ve bereketli sonuçlar getirmesini diyorum. Şimdiden hepinize hayırlı bayramlar diliyorum” dedi. 

Daha sonra önceki dönem milletvekilleri Halil Ürün, Ahmet Koca, Zekeriya Arslan da birer konuşma yaptı. İftar programı hatıra fotoğrafı ile sona erdi. 

Yorumlar (11)
DEVLET - Hükümet 4 hafta önce
Bu şahıs devletle hükümeti ayırt edemiyor mu yoksa bilerek mi hükümeti devlet gibi göstermeye çalışıyor. Benim kanımca kimsenin TÜRKİYE CUMHURİYETİ DEVLETİ ile sorunu yok. Sorun halktan kopuk hükümette..
okuyucunuz 4 hafta önce
sizin derdiniz millet olsa siz tok vatandaş aç olmaz hayat pahalılığı olmaz ama az kaldı seçimlere şimdiye kadar size oy verdiğim içim binlerce kez pişmanım yiyin için tüketin afiyet olsun
Gök Girsin Kızıl Çıksın 4 hafta önce
Habur u unuttuk mu hayır unutursak kanımız kurusun
Afyona 4 hafta önce
Sahada göremiyoruz başkan seni. Halkın içine karışın, görün milletin halini.
VATANSEVER VATANDAŞ 4 hafta önce
Bu millet Dolmahçeyi unutmaz. İBB seçimlerinde terörist başının mektubundan medet umanları unutmaz. Terörist başının kardeşi Devletin TV TRT de konuşturanları ve KIRMIZI bültenle arandığını bilmediğini söyleyenleri unutmaz.
Mserdar 4 hafta önce
Aile iftarı...isim de var cisimde aile yokkk.
Hakan kara 4 hafta önce
Maşallah 10 numara iftar olmuş masa da yok yok tüm zengin iş adamlarımız da gelmiş gibi duruyor daha çok halka hitaben değilde ak parti ve çevresi iftarı gibi olmuş allah kabul etsin
cenker yorgancı 4 hafta önce
sene sonu dolar 20tl yi geçer...ejder meyveli sumuti içeriz artık
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Namaz Vakti 26 Mayıs 2022
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı
Puan Durumu
Takımlar O P
1. Trabzonspor 38 81
2. Fenerbahçe 38 73
3. Konyaspor 38 68
4. Başakşehir 38 65
5. Alanyaspor 38 64
6. Beşiktaş 38 59
7. Antalyaspor 38 59
8. Karagümrük 38 57
9. Adana Demirspor 38 55
10. Sivasspor 38 54
11. Kasımpaşa 38 53
12. Hatayspor 38 53
13. Galatasaray 38 52
14. Kayserispor 38 47
15. Gaziantep FK 38 46
16. Giresunspor 38 45
17. Rizespor 38 36
18. Altay 38 34
19. Göztepe 38 28
20. Ö.K Yeni Malatya 38 20
Takımlar O P
1. Ankaragücü 36 70
2. Ümraniye 36 70
3. Bandırmaspor 36 62
4. İstanbulspor 36 60
5. Erzurumspor 36 58
6. Eyüpspor 36 57
7. Samsunspor 36 51
8. Boluspor 36 50
9. Manisa Futbol Kulübü 36 49
10. Tuzlaspor 36 49
11. Denizlispor 36 49
12. Keçiörengücü 36 48
13. Gençlerbirliği 36 48
14. Altınordu 36 45
15. Adanaspor 36 45
16. Kocaelispor 36 44
17. Bursaspor 36 44
18. Menemen Belediyespor 36 38
19. Balıkesirspor 36 12
Takımlar O P
1. M.City 38 93
2. Liverpool 38 92
3. Chelsea 38 74
4. Tottenham 38 71
5. Arsenal 38 69
6. M. United 38 58
7. West Ham United 38 56
8. Leicester City 38 52
9. Brighton 38 51
10. Wolverhampton Wanderers 38 51
11. Newcastle 38 49
12. Crystal Palace 38 48
13. Brentford 38 46
14. Aston Villa 38 45
15. Southampton 38 40
16. Everton 38 39
17. Leeds United 38 38
18. Burnley 38 35
19. Watford 38 23
20. Norwich City 38 22
Takımlar O P
1. Real Madrid 38 86
2. Barcelona 38 73
3. Atletico Madrid 38 71
4. Sevilla 38 70
5. Real Betis 38 65
6. Real Sociedad 38 62
7. Villarreal 38 59
8. Athletic Bilbao 38 55
9. Valencia 38 48
10. Osasuna 38 47
11. Celta Vigo 38 46
12. Rayo Vallecano 38 42
13. Elche 38 42
14. Espanyol 38 42
15. Getafe 38 39
16. Mallorca 38 39
17. Cadiz 38 39
18. Granada 38 38
19. Levante 38 35
20. Deportivo Alaves 38 31
Günün Karikatürü Tümü
banner136