banner16

banner15

İYİ Partili Mısırlıoğlu'ndan MHP'li Kocacan'a sert yanıt

İYİ Parti Afyonkarahisar İl Başkanı Muhammed Mısırlıoğlu, MHP İl Başkanı Mehmet Kocacan'ın eleştirilerine sert bir dille yanıt vererek: "Her yere TC ibaresini koymazsam, Ne mutlu Türküm diyene yazdırmazsam, andımızı her yerde okutmazsam namerdim, şerefsizim” diyen, Mecliste oylamada çekimser oy kullanan bir Partinin il başkanına cevap vermem. Önce bu büyük laflarını yerine getirsinler. Tüm bunları yapan bir Partinin İl Başkanı bizim muhatabımız olamaz" dedi

SİYASET 23.03.2021, 16:25
İYİ Partili Mısırlıoğlu'ndan MHP'li Kocacan'a sert yanıt
banner18

Muhammed Mısırlıoğlu'nun açıklamaları şöyle: 

MERKEZ BANKASI BAŞKANININ GÖREVDEN ALINMASI

Sevgili  Afyonkarahisar’lılar, ülkemiz öyle bir hal aldı ki sabah kalkıyorsunuz her şey değişmiş. Görevi büyük umutlarla atadıkları tekrar görevden alınmış. Ülkeyi ne yönetecek kadroları kalmış ne de bilgili bürokratlar. O üreten, yetiştiren, yurtdışına ihraç eden ülkemden eser kalmamış.“Toprak satışlarıyla, fabrika satışlarıyla ayakta kalmaya çalışan bir ülke haline gelinmiştir. Faizleri düşürür diyerek atanan Merkez Bankası Başkanı faizi yaklaşık yüzde yirmilere çıkartmış. Dolar damat döneminde olduğu gibi yükselmeye devam etmiş. Onlara sorarsan eğer, maaşları dolarla mı alıyorsunuz diyerek bizimle dalga geçiyorlar. Nöbetçi Eczane gibi Merkez Bankası başkanını değiştiriyorlar. Bu sefer Merkez Bankası’na atanan damat değil ama dünürünün gazetesinde köşe yazarlığı yapan Şahap Kavcıoğlu olmuştur

İSTANBUL SÖZLEŞMESİ

“Onlar bizim annemiz, onlar Bizim kızımız, onlar bizim işimiz, onlar bizim namusumuz, şerefimiz her şeyimiz. Tecavüze uğrayan kadınlar doğum yapsın devlet olarak biz bakarız diyen bir AKP'li Sağlık Bakanı. Kadınlar etek giydiği zaman erkekleri tahrik ediyor diyen bir AKP'li Milletvekili. Küçük yaşta kız çocuklarına tecavüz edenler nikâh kıysın diyen bir başka AKP'li milletvekili ve gece yarısı kadın haklarını koruyan İstanbul sözleşmesini iptal eden bir Cumhurbaşkanı. Bu zihniyet kadınlarımızı hangi gözle görüyor çok merak ediyorum. Kapı kapı dolaşarak AKP’ye oy isteyen kadınlarımız ne düşünüyor onu da merak ediyorum. Kadınları insan değil sadece cinsel obje olarak gören AKP. Kadınlarımız kapı kapı dolaşarak AKP’ye oy isteyecekler mi merak ediyorum”

MHP'Lİ KOCACAN'A YANIT: MUHATTABIM DEĞİL

“İktidarın küçük ortağının İl Başkanı yok olup gittiklerini hissediyor ki bize çamur atmaya devam ediyor. Her gün büyüyen, iktidara yürüyen İYİ Parti'ye “her yere TC ibaresini koymazsam, Ne mutlu Türküm diyene yazdırmazsam, andımızı her yerde okutmazsam namerdim, şerefsizim” diyen, Mecliste oylamada çekimser oy kullanan bir Partinin il başkanına cevap vermem. Önce bu büyük laflarını yerine getirsinler. Tüm bunları yapan bir Partinin İl Başkanı bizim muhatabımız olamaz onlar önce” namerdim, şerefsizim” diyen Genel Başkanları sözünün eri olsun. Sonra biz İYİ Partiye çamur atsınlar. Tutturmuşlar beka meka diye seçmenin karşısına çıkıyorlar. Ne hedefleri var, nede iktidar olma düşünceleri. Sadece kapı mandalı olmaya devam ediyorlar”
ESNAF KORKUYOR

“İYİ Parti olarak şanlı Türk bayrağımızı İl merkezi ve ilçelerimizde dağıtmaya devam ediyoruz. Esnaflarımıza hiçbir siyasi söylemlerde bulunmuyoruz. Türk bayrağını gören esnafımızın yüzünün güldüğünü hissediyoruz. Korkusundan Türk bayrağını alamayan esnaflarda karşımıza çıkıyor. Atalarımızın kanlarıyla kurdukları Cumhuriyetin şanlı bayrağını almaktan korkan esnaflar bizleri derinden üzüyor. İlk seçimlerde İYİ Partinin iktidarı ile milli günlerimizi ve duygularımızı yaşatmaya devam edeceğiz”
DUMLUPINAR'DAKİ NEVRUZ KUTLAMALARI

“Geçtiğimiz Cumartesi günü Kütahya İli Dumlupınar İlçesi İYİ Partinin düzenlediği Nevruz kutlamalarına katıldık. Havanın soğuk ve yağışlı olmasına rağmen kalabalık bir gurup vardı. Örf ve adetlerimizin olduğu ata binme, ateşten atlama gibi adetlerimizi yeniden yaşamak bizleri onurlandırdı. İYİ Parti Dumlupınar İlçe Başkanlığı tarafından düzenlenen programda emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Nevruz kutlamaları için bizimle birlikte olan Doğu Türkistan Cumhurbaşkanı Hızırbek Gayretullah bir dönem Başbuğ Alparslan Türkeş’in de danışmanlığını yapmıştı”

GENÇLİK KOLLARINDA GÖREV DEĞİŞİMİ
Basın toplantısının son bölümde İYİ Parti İl Gençlik Kolları Başkanlığında devir teslim töreni yapıldı. Başkan Mısırlıoğlu”İYİ Parti tüzüğü gereği Gençlik Kolları Başkanlığında yaş sınırı bulunmaktadır. Bu güne kadar her çalışmada yanımızda olan, özverili çalışmalarıyla İYİ Parti ailesine güç katan Gençlik Kolları Başkanımız Mert Özdeğirminci yaş sınırına takılmıştır. Kendisine bu güne kadar yaptığı hizmetler nedeniyle çok teşekkür ederim. Kendisi İYİ Partiye hizmetlerine devam edecektir. Genel Merkezimiz tarafından Gençlik kolları Başkanlığına Enes Kamburoğlu atanmıştır. Burada sizlerin huzurunda devir teslim töreni olacaktır” dedi.
ÇALIŞMAYA DEVAM EDECEĞİZ

Gençlik Kolları Başkanlığını devir eden Mert Özdeğirminci yaptığı konuşmada” Saygı değer İl Başkanım, değerli İl Yönetimim, Sayın basın mensupları öncelikle basın toplantımıza hoş geldiniz 2019 yılından bu güne yürütmüş olduğum Gençlik Kolları Başkanlı görevim yaş haddini doldurmam nedeniyle son bulmuştur. Bu güne kadar bana yardımlarını esirgemeyen başta Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener’e, Gençlik kollarından sorumlu Genel Başkan yardımcımız Sayın Berna Sukas’a,İl Başkanımız Muhammet Mısırlıoğlu’na,Merkez İlçe Başkanıma,Gençlik kollarında çalışan genç kardeşlerimize ve saygıdeğer yönetim kurulu üyelerine teşekkür ederim.Yeni Başkanımız Enes Kamburoğlu’na görevinde başarılar dilerim.İYİ Parti saflarında çalışmaya devam edeceğim.Siz değerli basın mensuplarına da ayrıca çok teşekkür ederim” dedi.
BAYRAK YARIŞI

Gençlik Kolları Başkanlığı görevini devir alan Esen Kamburoğlu’da” 2018 yılında katıldığım İYİ Partide Genel Merkezimizin takdirleriyle Başkanlık görevi tevdi edildi.2019 yılından bu güne beraber çalıştığımız Mert Başkanıma izniyle kendisine abim demek istiyorum, birlikte güzel çalışmalara imza attık. Bu güne kadar yaptığı hizmetlere teşekkür ederim. Bundan sonrada birlikte İYİ Parti için çalışmaya devam edeceğiz. Allah beni bu görevi ifa ederken utandırmasın inşallah “dedi.
Konuşmaların akabinde Türk Bayrağını öperek teslim alan Başkan Enes Kamburoğlu görevi devir aldığı Mert Özdeğirmenci’ye plaket takdim etti.

Yorumlar (9)
Ülkücü 5 ay önce
Kemik yalayıcı seni koltuk meraklısı hain
Doğrusu Bu 5 ay önce
Önüne gelene hain deyip duruyorsunuz. Size göre, sizin gibi düşünmeyen herkes hain. Madem sana gore bu adam hain, git suç duyurusunda bulun. Yok değilse edepli olun.
Ali yilmaz 5 ay önce
Seni bolvadinden biliriz başkan geç bunlari ayıp ayıp
Ali ihsan 5 ay önce
Ayıp olur,orası senin ocağın,sana göre yanlış yapıyor olabilirler.Hdp yine CHP nin sözcüsü olmaktansa AKP ye kapı mandalı( ayıp bişey) olmak daha iyi.
ÖGETAY BAKİ 5 ay önce
İbneleri de koruyo, cinsiyetsizleştirmeyi savunuyordu desene. Biz gavurdan mı yoksa kuran dan sünnetten mı öğreneceğiz kadın hakkını insan halklarını. Hangi masada oturup yazdın bu bülteni. Camii önünden geçte ne olduğunu bi hatırla. Uyaaaan
Abuzittin Kerkenez 5 ay önce
Ben daha güzel şeyler derimde yaşım ve kişiliğim el vermiyor. İyi parti toplama partisi olduğunu herkes biliyor. İçinizde çakma ülkücü, solcu hatta ve hatta ataist bile olan bir parti olduğunuzu itiraf edin. Proje partisi ile proje bir ittifak olduğunuzu da itiraf edin. Sizin genel başkanınınız TV kanalında ağzıyla itiraf etti. Unutmayın bırak Afyon'da güzel ülkemizde iktidara gelemezsiniz. Afyon'da 5 parti ittifak yaptığınız halde belediyeyi alamadınız. Benden sana kardeş tavsiyesini güzel kardeşim o kötü ağzını düzeltmeye davet ediyorum. Bak halk tarafından iyice değer ve itibar kaybına yol açıyorsun Afyon halkı böyle konuşanlara seçimde cevabını verir.
Sana yine bir kardeş tavsiyesi bu atasözünü hiç unutma
AĞIR TAŞI NE SEL ALIR NE YEL
Onuncu Köylü 5 ay önce
Şu yorumları okuyorum da, ne kadar basit düşünülüyor, insanlar başkasını nasıl hemen suçluyor anlayamıyorum. Üzülüyorum ülkemin haline.
MHP li 5 ay önce
Senin genel başkanın İst. belediye başkanın attığı tvitter cevap veremedi arkadaşlar üzüldü dedi kendi üzülmemiş mi onu dahi söyleyemedi sen kapı mandalı diyorsun genel başkanın bizim CHP ile beraberliğimiz proje diyor sende bu projenin adamısın hadi oradan Ülküçülere laf atmak sana düşmez Genel başkanın ben başbakan olacağım deyip duruyor acaba hangi projeye göre başbakan olacaktı sizi çakma ülkücüler
Şahmedan 5 ay önce
En azından sizin gibi fotonun köpeği değiller hdpkk nın biyerlerini yalamıyorlar
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
28°
açık
Namaz Vakti 30 Temmuz 2021
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı
Puan Durumu
Takımlar O P
1. Adana Demirspor 0 0
2. Alanyaspor 0 0
3. Altay 0 0
4. Antalyaspor 0 0
5. Beşiktaş 0 0
6. Karagümrük 0 0
7. Fenerbahçe 0 0
8. Galatasaray 0 0
9. Gaziantep FK 0 0
10. Giresunspor 0 0
11. Göztepe 0 0
12. Hatayspor 0 0
13. Başakşehir 0 0
14. Kasımpaşa 0 0
15. Kayserispor 0 0
16. Konyaspor 0 0
17. Rizespor 0 0
18. Sivasspor 0 0
19. Trabzonspor 0 0
20. Malatyaspor 0 0
Takımlar O P
1. Adanaspor 0 0
2. Altınordu 0 0
3. Ankara Keçiörengücü 0 0
4. Ankaragücü 0 0
5. Erzurumspor 0 0
6. Balıkesirspor 0 0
7. Bandırmaspor 0 0
8. Boluspor 0 0
9. Bursaspor 0 0
10. Denizlispor 0 0
11. Eyüpspor 0 0
12. Gençlerbirliği 0 0
13. Kocaelispor 0 0
14. Manisa FK 0 0
15. Menemenspor 0 0
16. Samsunspor 0 0
17. Tuzlaspor 0 0
18. Ümraniye 0 0
19. İstanbulspor 0 0
Takımlar O P
1. Arsenal 0 0
2. Aston Villa 0 0
3. Brentford 0 0
4. Brighton 0 0
5. Burnley 0 0
6. Chelsea 0 0
7. Crystal Palace 0 0
8. Everton 0 0
9. Leeds United 0 0
10. Leicester City 0 0
11. Liverpool 0 0
12. Man City 0 0
13. M. United 0 0
14. Newcastle 0 0
15. Norwich City 0 0
16. Southampton 0 0
17. Tottenham 0 0
18. Watford 0 0
19. West Ham 0 0
20. Wolverhampton 0 0
Takımlar O P
1. Deportivo Alaves 0 0
2. Athletic Bilbao 0 0
3. Atletico Madrid 0 0
4. Barcelona 0 0
5. Cádiz 0 0
6. Celta de Vigo 0 0
7. Elche 0 0
8. Espanyol 0 0
9. Getafe 0 0
10. Granada 0 0
11. Levante 0 0
12. Mallorca 0 0
13. Osasuna 0 0
14. Rayo Vallecano 0 0
15. Real Betis 0 0
16. Real Madrid 0 0
17. Real Sociedad 0 0
18. Sevilla 0 0
19. Valencia 0 0
20. Villarreal 0 0