Şirketten yapılan açıklamaya göre, seyahat sağlık sigortası, seyahat sırasında aniden oluşabilecek hastalık durumlarında sağlık hizmeti almayı sağlıyor.

Aracı pek çok riske karşı güvence altında tutan kasko, hasar ve kaza durumlarında araçta ortaya çıkan zararı teminatlar doğrultusunda karşılıyor.

Konut sigortası ise doğal afetler, yangın, su basması, hırsızlık gibi pek çok risk, gündelik yaşamı bir anda altüst edebilecek durumlara karşı teminatlar doğrultusunda koruma altına alıyor.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Sigortam.net Üst Yöneticisi (CEO) Ataman Kalkan, huzurlu bir tatil için önceden önlem almanın büyük önem taşıdığını belirtti.

Karmod Avrupa pazarını büyütmeyi hedefliyor Karmod Avrupa pazarını büyütmeyi hedefliyor

Seyahat sağlık sigortası, kasko, ve konut sigortası gibi ürünlerle, seyahate çıkacak müşterilerinin her ihtiyacına uygun çözümler sunduklarını kaydeden Kalkan, “Sigortam.net olarak, 23 yıllık uzmanlığımızla, Türkiye’nin lider insurtech markası olarak hizmet veriyoruz. Seyahat etmek, bir aile ya da birey için oldukça özel ve değerli bir deneyimdir. Bu deneyimi tam anlamıyla yaşayabilmek ve huzur içinde bir tatil geçirebilmek için de önceden alınan önlemler çok kritik." ifadelerini kullandı.

Kalkan, müşterilere sundukları sağlık, araç ve konut sigortalarıyla, hem onların tatillerini endişeden uzak bir şekilde planlayabilmelerini hem de beklenmedik durumlar karşısında güvende olmalarını sağlamaya çalıştıklarını aktararak, "Seyahat öncesinde ve sırasında beklenmeyen durumlar karşısında maddi ve manevi bir güvence sağlamanın öneminin son derece farkındayız ve bu bilinç ile çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bu sömestir döneminde de seyahate çıkacak her bir müşterimize sağlıklı, güvenli ve keyifli tatiller diliyoruz." açıklamasında bulundu. AA

Kaynak: aa