Sahipata’da herkesin rahatlıkla gidip spor yapabileceği bir tesis olan Sahipata Spor Salonu voleybol , basketbol, masa tenisi, muaythai gibi birçok salon sporuna ev sahipliği yapıyor.  Bu salon daha önce atıl durumdaymış. Bir kurumdan diğerine oradan başka kurumlara sürekli devredilmiş. En son Afyonkarahisar Belediyesi bu gidişata dur deyip kolları sıvamış. Afyon’un gözde spor salonlarından olan bu tesis tribünüyle yaklaşık 1500 seyirci kapasitesine de sahip. Afyon Postası ekibi olarak biz de spor dolu bir gün geçirdik bu salonda. 

Yeter ki Gençlerimiz Kötü Alışkanlıklardan Uzak Dursun 

Belediye Başkanı Mehmet Zeybek hemen hemene her ifadesinde gençlere çok önem verdiğini söylüyor. “Yeter ki gençlerimiz kötü alışkanlıklardan uzak dursun” deyip gençlere yönelik hizmetleri dikkat çekiyor. Bu spor salonu da genç sporcuların profesyonel bir şekilde eğitim alıp spor yapmalarına olanak sağlıyor. Biz de tabi sporcu gençlerle voleybol oynamaya çalıştık. Spor şehri Afyonkarahisar’da bu salonun uluslararası müsabakalara ev sahipliği yapması hedefleniyor.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan başıboş köpeklerle ilgili flaş açıklama  Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan başıboş köpeklerle ilgili flaş açıklama 

-Egemen Toprak Çiçek'in Özel Haberi.