Başkan Adayı Beytullah Karataş çalışmalarına ziyaretleri ile devam ediyor. Karataş, ziyaret sonrası şunları söyledi;

DAVAYI, MÜCADELEYİ, FEDAKARLIĞI ONLARDAN ÖĞRENDİK

"Davalar, her daim kaliteli ve adanmış Müslüman şahsiyetlerin omuzlarında yükselmiştir. Bu şahsiyetler, yıllar süren çileli mücadeleler esnasında büyük bir samimiyetle davayı omuzlamış ve bu uğurda canlarını, mallarını ve zamanlarını feda etmişlerdir. Hiçbir baskı ve zulüm onları yollarından döndürememiştir. Hiçbir mal ve makam onları satın alamamıştır. Davayı, mücadeleyi, direnişi, fedakarlığı onlardan öğrendik. Hiçbir tehdit ve korku onları yollarından çevirememiştir. Bu minvalde bizlerde bugün Afyonkarahisar’da bulunan, Milli Görüş hareketimize büyük hizmetleri bulunan dava büyüklerimizi ziyaret edip hayır dualarını aldık."

Whatsapp Image 2024 02 12 At 13.19.08 (2)

ORTAK AKLI ŞİAR EDİNEN BİR YÖNETİM ANLAYIŞIMIZ OLACAK

Karataş konuşmasına şöyle devam etti;

"Ziyaretlerimize devam ediyoruz. Yaşanabilir bir Afyonkarahisar için istişare ve ortak aklı şiar edinen bir yönetim anlayışı ile inşallah şehrimizi yönetmeye talip olduk. Vatandaşlarımızın teveccühü ile 31 mart akşamında Milli Görüş belediyeciliğini inşallah bu şehre kazandıracağız. Bizler şehrimize yapılacak hizmetlerin proje taslak sürecini tamamladık. Yakın bir tarihte bu projelerin lansmanını yapacak, halkımıza tanıtmış olacağız."

Whatsapp Image 2024 02 12 At 14.13.05

AK Partili Uluçay'dan muhalefete gönderme: Ne PKK'ya ne de LGBT'ye tek kelime söylemiyor AK Partili Uluçay'dan muhalefete gönderme: Ne PKK'ya ne de LGBT'ye tek kelime söylemiyor

Muhabir: Kudret Kuş