Saadet Partisi Afyonkarahisar İl Başkanı Beytullah Karataş, Afyonkarahisar Gençlik Kolları Başkanı Nedim Taha Beşkardeş ve Afyon Kocatepe Üniversitesi Hukuk, Eczacılık ve Otomotiv Mühendisliği bölümündeki öğrenciler TBMM’yi ve Saadet Partisi Genel Merkezini ziyaret etti. Ziyaretteki heyet önce Saadet Partisi TBMM Grup Toplantısı’na katıldı. Grup Toplantısının ardından Saadet Partisi Grup Başkanvekili ve İstanbul Milletvekili Bülent Kaya’yı ziyaret ederek meclis çalışmalarıyla ilgili bilgi aldı. Ardından Grup Amiri Ebubekir Uğuz ile birlikte meclisi gezen heyet Saadet Partili Milletvekilleriyle bir araya geldi.

Ülkemizin Yarınlarını Gençler İnşa Edecek

Saadet Partisi Grup Başkanvekili-İstanbul Milletvekili Bülent Kaya yaptığı konuşmada şunları söyledi; “Saadet Partisi olarak meclis grubumuzda tüm milletvekillerimiz ve çalışma arkadaşlarımızla birlikte ülkemizin daha müreffeh yarınlara kavuşması hedefiyle doğru ve yapıcı muhalefet anlayışımızla hareket ediyoruz. Genç kardeşlerimizin ülkemize dair hayallerini dinlemeyi vazife biliyoruz. Katkıda bulunabileceğiniz her konuda bizlere ulaşarak düşüncelerinizi ifade etmeniz çok değerli ve anlamlı. Ziyaretinizden dolayı meclis grubumuz adına teşekkür ediyorum.”

AK Partili Arslan'dan Burcu Köksal’a manidar gönderme: Kavgasız ve yalansız Afyon diliyorum AK Partili Arslan'dan Burcu Köksal’a manidar gönderme: Kavgasız ve yalansız Afyon diliyorum

Tecrübeyle Heyecanı Bir Arada Önemsiyoruz

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu’nu da ziyaret eden heyet kendisinden gençlik yıllarındaki tecrübelerini ve gençlere tavsiyelerini dinledi. Karamollaoğlu gençlere yönelik şunları ifade etti;

“Gençlik bir milletin geleceğidir. Gençliğimiz bizim en büyük hazinemizdir. Yarınımızdan emin olabilmek ve geleceğe umutla bakabilmek için en büyük yatırım gençliğimize yapmalıyız. Milli Görüş hareketi ve Saadet Partisi olarak her dönem gençlik teşkilatlarımıza en büyük önemi gösteriyoruz. Siyasette tecrübeyi önemsediğimiz gibi heyecanın da kıymetini biliyoruz. Gençlerin Türkiye siyasetinde varolması ülkemizin geleceğe umutla bakması için çok önemli. Bu kıymetli ziyaretinizden dolayı her birinize teşekkür ediyor, derslerinizde başarılar diliyorum.” dedi.

Whatsapp Image 2024 06 03 At 13.59.57

Afyonkarahisar Siyasetinde Gençler Söz Sahibi Olmalı

Beytullah Karataş ise Afyonkarahisar’daki liseli ve üniversiteli gençlerin bu ziyaretlerine devam edeceklerini ifade ederek şunları söyledi; “Şehrimizdeki gençlerin siyasete ilgileri oldukça fazla ben de genç bir İl Başkanı olarak tecrübeyle heyecanın bir arada olması gerektiğine inanıyorum. Saadet Partisi olarak genç kardeşlerimizin Afyonkarahisar siyasetinde daha fazla söz sahibi olmasını istiyoruz. Bu noktada hem il yönetimimizde hem de kadın ve gençlik teşkilatlarımızda buna hassasiyet göstererek gençlerin ülkemize ve şehrimize dair hayallerini dinleyerek politikalarımızı inşa ediyoruz. Ankara’da TBMM meclis grubumuzu ve Genel Merkezimizde Kıymetli Genel Başkanımızı da ziyaret ederek öğrenci kardeşlerimizin siyasete, meclis çalışmalarına ve ülkemizin yönetimine dair bilgi sahibi olmalarına vesile oluyoruz. Bu yöndeki ziyaretlerimiz bundan sonra da devam edecek. Bu haftaki ziyaretlerimize katılan öğrenci kardeşlerime teşekkür ediyorum.” dedi.

Muhabir: Hanım Sündük’ün Haberi.